BioShock

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jul 25, 2007.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta mislite o ovoj igri. Ne znam da li ima tema za nju, ja jedva čekam da izađe. Za Box igra izlazi 24.8. valjda će tada i za PC.
    Igra koristi Unreal3 engine i prema najavama i filmićima izgleda fantastično :lol:
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mislim da ce valjati :mrgreen:
     
  3. danib

    danib Novi član

    Nastavak jedne od najboljih igara ikad

    System Shock 8)
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Čeka jedva ovu igru i moja grafička i proc :)
     
  5. 5L4Y3R

    5L4Y3R Novi član

    Moja očekivanja od ove igre su velika, možda i prevelika. Pitam se da li će moći napraviti nešto revolucionarno kao system shock nekad.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mene samo brine nelinearnost. Sve se više furaju na to, a meni nekako dopizdilo :roll:
    Inaće elementi horora, priče RPG-a, atmosfere, grafike sve izgleda odlično
     
  7. 5L4Y3R

    5L4Y3R Novi član

    Slažem se za nelinearnost, i meni je to zamorno u zadnje vrijeme. Nema se vremena kao nekad tako de me igre tipa oblivion ne zanimaju. Ne znam jesam li pošo il sam došo :D
    Valjda i u Bioshocku neće previše zakomplikovat, jos se sjećam lutanja u Systen Shocku 2 jer sam zaboravio da se treba vratit iz petog na drugi nivo :roll:
     
  8. DC One

    DC One Aktivista

  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    WTF sta je ovo na linkovima strana 1 i strana 2 :shock:
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    pa u danasnje vrijeme casopisi izlaze na komadima tanko rezanog drveta (poznatog i kao papir)... i sad ti se papiri slazu jedan na drugi i tako se dobiju strane...
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :D Prvi put kad sam otvarao stranu 1 i 2 bile neke zenske a ostale strane bile uredu, sad su sve OK :D
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prvi put su bile neke trebulje na modnim pistama 8)

    Igra dobro izgleda, steta sto nece bit i na PS3.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vidjet ćemo kakava će bit za PC. Samo da bude dobro optimizirana.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Na to ne racunaj !
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    "PC" i "optimizacija" ne moze stajati u istoj recenici vec odavno. Proslo je vrijeme kojekakvih Quake3 enginea...
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ova je na Unrealovom enginu koji bi trebao biti dobro optimiziran...
     
  18. DC One

    DC One Aktivista

    A ni sistemski zahtevi nisu previse visoki, minimum je procesor na 2.4GHz, 1GB RAMa i GeForce 6600.

    Sto se tice slika meni Firefox sve slike prikazuje kako treba, medjutim Opera i IE prikazuju neke zenske. Uglavnom slike sam uploadovao na ImageShack, a linkovi su ispod.

    Naslovna, strana 1, strana 2, strana 3, strana 4, strana 5, strana 6, strana 7
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koja je preporučena konf. ako znaš??
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ima, ali vrrrlo rijetko u danasnje vrijeme. zato kazem da je vrijeme dobre optimizacije iza nas.