Blacklight: Retribution

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi Zeljkovic, Apr 8, 2012.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    I u A.V.A. je ograniceno sa manje poena..
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li nije ograniceno vremenski na dan, heftu itd.. vec koliko koristis a mozes i popravljati oružje.
     
  3. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Dobro je sto ima taj sistem. Oni koji stalno igraju kupe na 7 dana i za tih sedam dana ce dobiti barem 5-6 lvla i onda nova oruzja. Oni koji ne igraju stalno malo grindaju i kupe za stalno i eto.

    Uglavnom, u bliskoj buducnosti mozemo ocekivati skill poene, ranked match, cw borbe i jos dosta toga.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad' sam uzeo ovu puski i prilicno je odlicna:

    [​IMG]

    Jedino ima veliki recoil ali se da kontrolisati. 2000GP sedmicno sto nije uopste puno. Sa dvije partije po danu je mozes otplatiti. Ostale puske mi se ne svidjaju, nisu mnogo bolje od defaultne (one koje sam probao) a kostaju 200GP na dan. Ako se uzme u obzir da za svaku partiju dobijes preko 100GP, onda se isplate kako god.
     
  5. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    I ja imam upravo tu pusku i morat cu je malo doraditi :)
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Blacklight ili Tribes: Ascend ? :mrgreen:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Fuck BF, I find my game.. hahahhaha

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Šalu na stranu, gledma koji FPS da šiljim pa se vratih ovoj igri.

    Davno sam ostavio arena šutere ali moram priznati da je za sada odlicna. Igram samo sa defaltnom ono basic prvom puškom i uredno sam konkurentan protiv 50lvl i slicno. Cak se moze i bez optike onako, iron sight tak oda se nadam da nema OP roužja.

    Jeste COD like run and gun ali je opet trcanje ograniceno te imas legalini wall hack pa ne trcis bez glave cekujici da ti neko izleti vec gledas da ih flenkas itd. Imaju i oni mekovi, mozes ih levelovati ingame xp-om ali ih nisam probavao. Onakvi kakv ice sada u COD-u biti. Ne cini mi se bas zanimljivo. Spori su. Kakav je balans na visem nivo, ne znam ali za sada je super. Imaju ona govna od BOT tureta pa ih likovi stavljaju na prolaze ali nema oni COD perkova gdje neki dron pobi sve sam.

    Grafika odlicna kao i efekti, mehanika dobra, nema bugova i klipinga. Sve za pet. Upalim neki podcast u pozadnini i šiljim.

    I tek sada vidim koliki je idiotizam onaj minimalni cross u Bf-u. Majku mu ako postoji daj da se mogu osloniti na njega. 90% vremena ga ne vidim. Ili ga ugasi ili mi daj kastimizaciju kakva je ovdje. Mozes se igrati sa njim citav dan. Od dizajna do boje.

    Jos se u BF-u puška savije pa kasni kada pomjeras mis, pa totalno gubis osjecaj za centar na ekranu u close quarters situacijama. Tek sada vidim koliko dobar cross znaci za igru:

    http://pokit.org/get/img/d3815de87904c7 ... 972cb9.jpg
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    CS1.6 imao customizaciju crosshaira, a BF nema :D Bas cu da skinem da probam, mada mi Titanfall lezi.