Blacklist Prijedlog

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Stihoklepac, Jan 2, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da napravimo na forumu tzv blacklistu pc proizvoda za koje imamo dokaze da su losije proizvodnje ili proizvode koji nemaju odgovarajucu podrsku (npr ovlasteni i kvalitetni servis)

    Mozemo npr staviti i neke telefone i slicno
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Podrzavam ovo sto je Stihi predlozio jer vec odavno sam sam htjeo predloziti nesto slicno.Znaci da se pored poznatih losih proizvoda uvede i Blacklista poznatih nekompatibilnih hardwareskih komponenti tako da se prilikom sklapanja konfiguracija ne bi doslo u nezeljene probleme!

    Jer sam sam imao slucaj sa Asrock 4CoreDualSata 2 plocom i Club3D AGP X1650pro grafickom,a citao sam po forumima da ljudi uopste nisu imali problema sa nekum drugim prizvodjacima iste graficke.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa ko ima iskustva sa velikim brojem komponenti, nek slobodno nesto pokrene, pa cemo vidjeti kako ce se dalje razvijati. Realno, na forumu ima dosta ljudi sto rade u servisima, pa ako bude dobre volje, mogao bi se napraviti dobar thread, u suprotnom ce Stihy pisati seminarski :)
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Da pocnem Asus P5VD2-X, MX ne rade sa 8800gt zbog x4 pci-e
     
  5. GW

    GW Moderator

    Biće i od mene dosta, ali tek od ponedjeljka.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Napravite novi thread na generalnoj hw diskusiji, objasnite smisao i koncept.
     
Thread Status:
Not open for further replies.