C&C Generals 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Dec 11, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nije jos ni beta krenula, a trebala bi u prvoj polovini ove godine.
     
  2. rama

    rama Aktivista

    Još da glasovi budu upola dobri ko u prvim generalima i ništa mi više ne treba. :mrgreen:
    Kad malo skontam, igra ne bi bila upola onoliko zanimljiva da nije bilo onih glasova. :D



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. RaP

    RaP Komšija

    Hha upravo tako jedan od boljih dijelova igre je audio, heheh "AK47s for everyone"
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Epic igra.
     
  5. rama

    rama Aktivista

    :smt007
    Znači, sve 3 frakcije su tu. Još samo da potvrde ovo sa glasovima i da bude engine koji neće usporit nakon 10 minuta igre. :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    OMG, koji epic, cim izleti pre-order, pravim, ovo ne moze failat.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Free 2 Play je, nece valjda biti Pre-Order :D Nesto na Dota fazon ide, mozda closed BETA - nadati se da ce nam uletiti koji key ;)

    Ja sa rajom ovih dana picim Zero Hour cisto da nabijemo malo hype :)
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    predobro... ufff
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Bas me interesuje kako ce biti F2P a da bude balansirano, nikako nemogu da skontam kako ce to balansirati, mada igra izgleda predobro
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nesto se prica da ce se navodno kupovati generali, odnosno svaki general ce imati svoju sposobnost (nesto kao LOL) dok ce se ostali rotirati.

    Npr ima 20 generala sa posebnim "specijalizacijama" a 4 se uvijek vrti drugacijih dok, ako ti uzmes svog kojeg zelis mozes njega koristi uvijek.

    Ovo ce dati prednost onima da se dobro uigraju sa jednim "herojem/generalom". A sigurno ce biti opcija da se kupuju nekakvi skinovi, tenkovi (izgled ali ne i funkcionalnost jaca) tako da nece biti Pay2Win.

    Opet, samo ono sto sam negdje procitao/vidio, sta ce biti finalno samo oni znaju.
     
  11. rama

    rama Aktivista

    Kad bi preuzeli onaj model plaćanja iz LoL to bi bilo odlično. :D
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Pay2Win, obicno tako i bude, ostaje da vidimo hoceli ovo biti izuzetak
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dota 2 je free to play i nije pay 2 win, a dobro zarađuju na njoj, pa što ne bi mogli i ovdje ;)
     
  14. rama

    rama Aktivista

    Sva tri super oružja.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Koliko se može primjetiti po ovim slikama, dosta starih jedinica je zadržano. To mi se sviđa. :D
     
  15. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Izgleda super,ja sam ljubitelj C&C serijala,i jedva čekam da ovo izadje...
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Preljepo izgleda malo me pocinje hvatat hype za generalima :)
     
  17. rama

    rama Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. rama

    rama Aktivista

    Pa čini se kao da će se posvetiti glasovima. Sad hoće li biti na nivou prvih generala... :|

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Ovaj Global Liberation army klasa je ono što meni odgovara,ah valja čekati da ovo izadje... 8)
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. RaP

    RaP Komšija

    sins of a solar empipre ni AoE nisu uspjeli biti konkurencija StarCraft-u a malo vjerovatno da ce i ovi generali biti neka konkurencija StarCraft-u, pogotovo na nekom pro nivou

    inace ko nije probao Sins of a solar empire a ljubitelj je RTS-a neka obavezno isproba

    Bez daljneg da ce generali biti 100% interesatni za casual igranje a pored toga tesko.