C&C3 demo...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Peacemaker-HS, Feb 28, 2007.

  1. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    auh hebote koliko narastose demoi... :mrgreen:
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma pusti ti demoe, pogle brzinu dl-a :mrgreen:
     
  4. Raptor

    Raptor Aktivista

    Uz demo, raste i bandwidth kod nekih, tako da je sve u skladu sa prirodom :wink:
     
  5. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Eno citam na GA da ce biti uskoro na Free Zoni...mozda si mogao da ustedis taj 1,1 GB :p
     
  6. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Prvo, koristi edit.
    A drugo, nisu svi ljudi na svijetu na bihnetu i free zoni.
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Drug javi utiske :D
    nemamo mi svi net na stereoidima :mrgreen:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam se vec nalozio :D neki dan sam obilazio "ovlastene" prodavnice po gradu :D trazio sta ima.. a evo vec par dana skidam C&C Generals... cisto da se podsjetim malo :D

    i jel se meni cini ili je ovo kao neka mjesavina red alerta i tiberiana? bar po ovim scrn shotovima?
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Uh jedva cekam da izadje finalna :D Nego instaliram sebi neki dan SUpreme Commander uh uh ala je zahtjevna ... uzas
     
  11. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne kontam kako ti je zahtjevna, sa ovom konfom iz sig-a. Ja igram na MSI X1300Pro na baš max. detaljima, sa AntiAliasing-om, Anisotropic filtering i ostalim džidžama, bez problema. (Proc Prescott 3.2, 2 GB memorije).

    Samo nisam oduševljen igrom u odnosu na ono kako je najavljena.

    Što se tiče C&CTW,kad se počinje prodavati kod nas, ili to već ide?
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    De malo naslazi jedinica pa ih pokreni u napad. Mislim da ce ti jedno stotinjak jedinica ako ne i manje pojesti racunar...

    Evo sta ljudi pisu o zahtjevnosti igre, a igrali su na dosta jacoj konfi nego ovo sto ja imam http://www.gamespot.com/features/616619 ... ot;title;5
     
  13. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Hvala dick-u na kick-u, EA konacno podrzava WS gaming :shock:
    Igrivost je na nivou, podsjeca me na Generals.
    Grafika me bas impresionirala
    Nova oruzja i sposobnosti trupa mi se bas svidjaju, necu stavljati spoilere, otkrijte sami. Dosad nisam primjetio nijedan bug ( osim mozda sto nedostaje centar na fudbalskim terenima :D )
    Ko je volio C&C serijal dosada, IMHO, nece se nimalo razocarati. Preporucujem TW :D
    Sto me iznenadilo je kratak loading time.

    [​IMG]
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Tvx na slici. Igra odlicno izgleda. Samo da ne bude trazila dosta procesorske snage. C&C Is Back :D
     
  15. Raptor

    Raptor Aktivista

    Hehe, pa i ne cudi me. Sa raptorom i 2gb :D
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    u mene nije raptor i loading nekih 5 - 7 sec :),zacudilo me kako zaista ide igra sa svime na max na ovim sto imam ;), ja sam mislio da ce je zaklat. Tnx god for support WS, sve details uber + 1680 x 1050 :)
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ma sala. I meni je jako brz loading... Mada o performansama da ne pricam... Ipak grafu moram mijenjati
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne mogu ovi ameri bez nas nikako, hehe.

    Ovo je jedna od misija gdje je potrebno napasti Hrvatsku, napraviti bazu i potom napasti NOD bazu (temple) u Sarajevu.

    :lol:

    [​IMG]


    A izgleda je i Albanija poslije toga na redu.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    U prvom C&C-u baza je u Srajevu.
     
  20. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Dobro si, sjetih se da sam to igrao nekad. To su bila vremena pravih igara, kada se nije gledala grafika