Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. jeretik

    jeretik Komšija

    SP COD-a je još od drugog dijela obični gallery shooter, ja ne mogu da shvatim zašto bi neko ovo uzimao radi SP-a. Ako MP ne valja, onda ne valja i igra ne vrijedi, to je to, sve ostalo je gubljenje vremena.
     
  2. windy

    windy Novi član

    Meni je dobra, ja zadovoljan, grafika OK, izbor oružja OK.

    Edit: Neki imaju bilo kakve negativne komentare na sve igre, napravite vi bolje pa da igramo i hvalimo vašu igru.
    I još ćemo je ilegalno nabavit da nemožete ništa zaradit.
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma nakon par sati igranja fakat mogu samo potvrditi da je igra ekstra. I ne znam sto ljudi toliko kukaju da je kratka. 5-6 sati je sasvim dovoljno da igras 8-10 dana po nekih 40 minuta. Drugo je ako neko ne radi i ima vremena za bacanje. Ovako, odlična igra.
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    IW nije od jucer i nije mala firma, tako da se nemogu njihove igre bas usporedjivati sa nekom igrom koju naprave 2-3 osobe. Pokupili su pare sa COD4 i sad su se jos nakrcali sa preko 550mil dolara sa MW2 tako da ti propada ta prica da jadni IW i Activision nisu nista zaradili.
     
  5. windy

    windy Novi član

    Iskreno, nebrinem se za njihovu zaradu i nežalim ih a i nisam na to mislio. Pažljivije čitaj.

    P.S. Mislio sam na onog ko napravi bolju igru a ne na Activision i druge firme koje proizvode igre.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

    Windy,između ostalih zbog ovakvih stvari i postoje forumi,tj. da ljudi iznesu svoja mišljenja,bila ona negativna ili pozitivna. A tvoje mišljenje je ako se nekome ne sviđa igra da taj treba napraviti bolju :lol:
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa nije to lud zbunjen normalan da gledas 8-10 dana po 40minuta :lol: ako je igra kvalitetna,i ako se zabavis uz nju,umjereno,ne vidim kako je to bacanje vremena :) a i ta prica o poslu ti ne pije vode,jedino ako radis 12-16 sati dnevno :roll:
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa pored posla ''normalan'' covjek ima i drugih obaveza.

    Ali na stranu sve to, nije ni draž sjesto ko ludjak pa igrati 3-4 sata u komadu. 40 minuta do sat vremena.
    Ali hajde, svi znamo svoje.
    ----------------------------

    Igru sam malo prije zavrsio. Fakat ljudi znaju napraviti filmski scenario. Toliko se uzivisis kao da si zaista tamo.
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija


    Hehe, ovakvi argumenti su mi najdraži [​IMG]

    Znači, da bih ja kritikovo naše političare, prvo treba da se bavim politikom i da budem bolji političar od njih
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Igra je odlična, u stilu pravog hollywoodskog blockbustera. Jeste da je kratka, ali je odlična. Kome se ne sviđa neka igra novi Wolfenstein ili neka odigra MOHAA još koji put i neka se dobro isplače što MW2 nije smješten u WWII.
     
  11. extibo

    extibo Komšija

  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne vidim na koji nacin bi treyarch napravio kvalitetniju igru,tako da mi ni poster nema nekog smisla :(
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kenjaza, MW2 JEST dobra igra, bolja nego sto bi Treyarch ikad razvio.

    Posto volim WWII tematiku, osobno bih radije da Treyarch radi MW serijal, a IW WWII epizode, ali nije tako.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to. Mogu samo zamisliti kako bi IW napravio novi CoD smješten opet u WWII. Treyarch nije loš, ali je IW daleko bolji.
     
  15. Almir

    Almir Komšija

    Nisam uspio da pregledam sve teme, da li je neko imao problem sa windows 7 64 bit?

    cod4 i 5 rade bez problema na ovoj konf,

    jel moguće da fali neki dll

    igra jednostavno neće nikako da se pokrene...
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    moj jaran je prekucao MW2 na win 7 64bit, nikakvih problema nije imao
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    radi uredno na Win7. Sta ti javi, zbog cega nece da pokrene? Ako ti fali neki DLL fajl ,skok na http://www.dll-files.com/ i skini taj koji ti fali i stavi ga u C:Windows/System.
     
  18. Moncho

    Moncho Komšija


    gurni sta u mic jack na maticnoj...
     
  19. Almir

    Almir Komšija

    Igra jednostavno nije reaglovala, znači nikakav eror, problem sam sredio zahvaljujući @mobster_1930 ako nekog interesuje pp, valjda se o tome ovdje ne piše :D
     
  20. dragannn

    dragannn Guest

    imam problem sa titlovima,nista ne mogu da procitam nesto na foru kineskih slova pa ne mogu da se snadjem da predjem igru. ostalo sve u redu. sta moze da bude problem? ati radeon 1300pro?