Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Do graficke je.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije mi se do sad dalo igrat kolko je neki popljuvase, al meni je wow, i bolja od proslog dijela. Tek sam par misija u igri i istina, sve je skriptovano al je odradjeno vrhunski, ko film jbt :) MP nisam probo nit me zanima.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Meni je prvi dio za klasu bolji, ovdje sam imao osjecaj kao da me neko vuce za rukav citavo vrijeme, isto kao da sam gledao nekog drugog kako igra na spectate :lol: , sto se tice same prezentacije igre to je odradjeno vrhunski, kao pravi visokobudzetni blockbuster, ali se bojim da postavljaju pogresan standard za igre, sto meni toliko i ne smeta jer ako danasnji gameri to traze ja se vrlo lako mogu povuci iz toga, cak sad mogu reci da slijedeci COD necu ni pomisliti da odigram.
    Ali koga briga za sve ovo, igra je toliko "ljetni hit" da je vec nakon dva mjeseca pricat o njoj kao o zadnjem albumu Ace of base :lol:
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Istina, svaka misija "follow". Al mene je odusevila prezentacija, ona atmosfera, sitnice neke, scenografija il kako vec. Najradije bi da nema ni pucanja puno, ono tipa sjedi za mitraljez i ubij 1000 ljudi dok ne dodje pojacanje.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja taman igram stari CoD i CoD:UO, radije to nego MW2.
     
  6. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Jebo MW2, previše je spetljana, puno bolji je bio MW1.... bla bla :lol: :lol:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Uz objavu o zaradi prve milijarde, evo i par podataka o PC zakrpi:

     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Uskoro CoD MMORPG , CoD Table Tennis , CoD Hello Kitty Island ... ocekuje ga sudbina Rock Band serijala :lol:
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Kada mogu iskoristavati vojsku fanova bez imalo sive mase u glavi, sto da ne?
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  13. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    Cuo sam da ce cod7 raditi treyarch ida ce radnja biti smjestena u vijetnamu,vijetnamski rat zanimljivo.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Impressive.
     
  15. extibo

    extibo Komšija

    :lol:

    CoD serijal WoW nadmasio.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    25 miliona O_O zaista impresivno,ako je tacno,u sta cisto sumnjam :S
     
  17. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Pa normalno da je impresivno kad su vjerni fanovi COD serijala kontali da će MW2 biti dobar ko MW1 i zajebali se.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sta ti imas meni ili nekom drugom govoriti da smo se zajebali.... malo pogledaj statistike, pa ces vrlo brzo skontati da od tog zaista velikog broja prodatih primjeraka, sigurno vise od 80% aktivno igra igricu, sto znaci da se nisu zajebali, nego su kupili nesto sto koriste. meni se sve cini, da si se ti zajebo, jer je 1:25 000 000 (vidi nula koje su ebo te :lol: ) zaista mala vjerovatnoca da si ti u pravu :lol: :D
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ne mora znaciti da se samo njemu ne svidja. To sto je prodat toliko primjeraka mozda govori vise o samim igracima koji to igraju :)
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa de matere ti sta zelis time reci? da smo mi svi majmuni sto smo kupili tu igru? pa ako cemo tako, onda cu ja reci da je konj onaj sto je nije kupio, i gdje cemo stici? omg ne kontam vas majke mi... ako tebi nista ne znaci cinjenica da je ovo najprodavanija igra ikad, onda idi skoci s najblizeg mosta. nikad necu shvatiti ljude, koji ne kontaju da je jedan jebeni ukus kod svakog covjeka RELATIVNA STVAR!!!!! neko zabije 50 kuka, mindjuha, u usi, obrve, nos... obuce se sav u crno i mlati glavom kad slusa metalica-u, a neko slusa narodnjake. i za mene tu nema razlike, niti cu reci da je blentav onaj sto mlati glavom, a niti cu reci da je seljak onaj sto slusa narodnjake. vecina ljudi nemaju tu osobinu, i neka se DOBRO zapitaju ko su oni i sta su oni, pa da omalovazavaju nekog, ili nekome sude. off!