Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nikog ja nisam omalavazavao, izvinjavam se ako si to tako shvatio.

    Vise sam mislio na ono, kad su najavili kakva ce biti PC verzija sa onim nedostacima "radi" konzola, sve po forumima prica "joj nista ne valja, joj gdje ce nama to pro igracima uradit, kako cemo cw, kako cu ownat" i slicni fazoni, a igra se eto nenormalno dobro prodaje.
     
  2. extibo

    extibo Komšija

  3. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Šta si se naložio toliko? Ako imaš problema s tim šta sam ja rekao, onda je to tvoja stvar. Ipak je ovo forum gdje svako ima pravo izraziti svoje mišljenje. A što se tiče onih koji su zadovoljni igrom, neka sam se zajebo u vezi njih, hvala ti što si me prosvijetlio. U MW2 jedina je dobra ona stealth misija kad prolaziš sa Cpt. Priceom kroz šumu i kad rokaš neprijatelje tiho i brzo, a (skoro) sve ostale misije su igranje na silu.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je igra odlicna bila, pa ne razumijem ovo bitchanje. Vjerovatno se radi o "pro" igracima :)
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Tesko da se CoD prodaje radi Single playera.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Toliko onda o tome da je MP los.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A ja sam to rekao da je MP los?
     
  8. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Pa ti i (klempavi) kolins ste dokazali o kakvim se :lol: "pro" :lol: igračima radi. 8)
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    SP je malo reci odlican. Steta sto je kratak. A sto se tice MP-a, ne planiram ga probavati.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja tebe ne razumijem uopste. Kad sam rekao "pro" mislio sam na ovih 200 ljudi sto bitcha po netu, dok 25 miliona igra. SP je odlican, MP je zabavan i to je najbitnije, i zbog toga se i prodaje.
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    A prvo pokušaj razumijeti sebe, pa ćeš onda moći i druge razumijeti...
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odustajem od teme. Momak nista konkretno nije rekao, al mu nesto ne stima.
     
  13. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma mogao si i ranije odustati... :lol:
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Nisam se nasao u tim "pro" igracima, ne smatram se nekim super duper extra igracem, a ni ne bitcham. Sada kada razmislim, ja nisam nesto posebno forsirao to igranje CW-ova, vec sam se uglavnom opustao na publicu.

    Odavno sam se prestao zanimati za MW2. Bilo mi je krivo u pocetku jer su oni ipak "izdali" PC community, dok mi je sada apsolutno svejedno. CoD je danas ono sto jeste upravo zbog PC communitya, i IW je mogao da vise obrati paznju na PC igrace upravo zbog navedene cinjenice.

    I u vezi toga, "25 miliona igra, a 250 ljudi bitcha", kvantitet nije kvalitet.

    Nema potrebe za flamewarovima, ipak je ovo samo igra.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fazon je sto samo mali broj ljudi zagleda u to hoce li biti lean u igri, konzola, kakvo je rjesenje sa serverima. Vecina se zadovolji i pronadje zabavu lahko i sa osrednjim naslovima.
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Poenta mog posta, koji je ovo bezveze zapoceo, je bila upravo to.. Sada ga "svi" igraju i ne vidim da se nesto bune na te "nedostatke", a kada je ono najavljen sve je bilo prica, "nema ovog, nema onog, ko ce podnijet ping, hocu ja iza coska da se nadvirim i ubijem, necu ja to igrat", a vecina tih istih igraca je kupila igru i sada je igra. To sam htio reci, ne da igra valja/ne valja i slicno, u to ne bih ulazio jer nisam probao, ni SP ni MP, ali eto imam dojam da se puno s*** prije i pri samom izlasku igre.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    moderatori, zamolio bih da ovu temu malo ocistite od uvredljivih postova....

    @brbr:
    ja ovdje nikome nisam dao nikakav pogrdan epitet, a da jesam, siguran sam da bi neki admini odmah reagovali. brbr, nadji mi bar jedan post na ovom forumu, gdje sam ja sebe nazvao pro igracem ;) sto se tice mog igranja multiplayer igara, a posebno cod seriala, xfire je to zabiljezio u omjeru kao na slici. uopste se ne smatram pro igracem, a niti beginerom, ali imam pravo da se bunim na to tvoje neargumentovano (jer nisi ni na kakav nacin dokazao koliko si to ti igrao mw2) pljuvanje po samoj igri, i po nama koji to igramo. ako ti se igra ne svidja, a ocito je tako, jednostavno zaboravi da ona postoji, da je ikad napravljena, da se uopste igra, i rijesio si ponajprije svoj problem, jer po tvojim postovima vidim da zaista imas problem. i sam sam govorio da mw2 ima nedostataka, i zaista ih ima, ali to nikad nije znacilo da ja tu igru necu kupiti i igrati. jer da je tako, nikad ni jednu ne bi ni igrao, jer sve i jedna ima nedostatke.... koliko sam ja upoznat, svi oni koji su govorili najgore o ovoj igri (bar dok nisu zbavili lovu da je kupe) su je kupili medju prvima. ti nastavi i dalje pljuvati po igri, ali mene nemoj spominjati ni na koji nacin matere ti.

    http://www.imagesforme.com/show.php/1023648_xf.jpg
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    meni je dovoljan taj lean da odustanem od mw2, naročito što ja cod serijal igram isključivo radi mp. sp je za mene samo par sati zabave i to je to. čak ni sp nisam prešao, meni se lično igra ne sviđa, grafika je bolesno dobra ali meni grafika ne znači toliko to sam samo ja i moj ukus pa ja svoj cod2 ne bi dao za 5xmw2. čak mi je i cod waw sa novim patchevima i velikim brojem novih mapa puno igriviji i interesantniji. kome se sviđa on će kupiti mw2 i sve 5.
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Ja ne mogu da zamislim CoD bez leana i konzole.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e to postujem.... kazete svoje misljenje, i razloge sto necete i niste kupili igru, i picimo dalje.... igrate ono sto ste do sad igrali i sto vam valja, i svi zadovoljni :D