Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Demo je bio ispodprosjecan blago receno imho. Zaista se nasmijah kada je lik pri kraju na dijelu sa motornim sankama poceo da puca iz pistolja "gangsta style". :lol:
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    bezze kao uvijek udju i pobiju xxx ljudi i odu do tacke x
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Boze sacuvaj. Mene vise zanima sta ono onaj radi s gamepadom, igra bolje nego ja s misem
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nikada nisam uspi igrati lagodno sa gamepadom igre poput COD-a
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Iskreno, ocekivao sam nesto vise. Ovako imamo samo CoD4 sa par novih misija :x Neprijatelj ponovo preglup, a ovaj hadzo otporan na metke. Najgore mi je ovo kad se skotrljaju niz ovaj snijeg, gore 7-8 ljudi gadja njih dvojicu sa 20 metara i naravno sve ih pobiju a ovi njih ni ne dotaknu :lol: :lol: :lol: Ovo sa motornim sankama je epski glupo, ali eto ono penjanje uz planinu je izvuklo stvar malo :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trebao si vidjeti snimke sa Halo 2 turnira svojevremeno. Bolesno. Nije nikada gamepad bio sporan po meni, vec (ne)znanje igranja sa istim i automatsko odbijanje svega sto nije mis i tastatura. Kad bi ljudi znali isto tako koliko je zabavno igrati FPS sa tabletom... :smt003
     
  8. extibo

    extibo Komšija


    Po toj tvrdnji, i ja sam cheater. :lol: Igraj na promod serverima, hardcore je gej.
     
  9. igor.g

    igor.g Komšija


    Ma igrao na recruit ili na regular garant, nije smio veteran jer bi onda demo trajao sat vremena :smt005 :smt005
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Meni nije jasan fenomen po kojem su svi koji danas pricaju o bilo kojem CoD-u "strasni igraci". Kako je moguce da svi deru guzove? ˘_˘
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    opcepoznata cinjenica je da se na ovakvim prezentacijama uvijek bira najlaksi nivo tezine od strane developera
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Sad najednom nikome ne valja CoD :? . Meni je demo skroz oke, pa svi nastavci su bili na foru "ja sam protiv 100 svaba". Samo da MP ne zabrljaju i bit ce super :).

    Lako je bit "pro" na public serverima, ali jako je malo onih koji su dobri i na CB warovima. 99% mlati praznu slamu i izivljava se na public serverima koji nisu nikakvo mjerilo "skilla".
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro izgleda demo!!! Eto vidis da nekom i valja :mrgreen:
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    zato sto u ovim igrama ( cod serijal) je moguce botovski igrati i to veoma dobro, nakon odredjenog vremena. No sada je problem taj sto je taj botovoski status u cod1 trebao se bildati barem godinu dana. COD2, ukoliko ste igrali cod1, mozete nakon 20 dana igrati kao bot, dok kod cod4, niste morali igrati ni jedan prethodni nastavak, nakon 10 dana ste bot. Igram cod1 od 1.3 patcha, ne znam ni koliko je vishe godina proslo, i znam da sam tek nakon godinu dana igranja MP, 10 tak sati dnevno uspio da predjem cod1 SP na najtezem lvl bez ijednog reload-a. Tek onda kada sam nacio napamet svaki spot gdje je neprijatelj pojavljuje. :lol:

    Neko pomenu cb.

    Ne vidim razliku izmedju cb matcha i publica na kojem igra 15 tak 'igraca'. Osim mozda sto bi na cb-u bilo otprilike 80% cijelog servera bili cheateri. Ovdje ne mislim na klasicni cheat preocigledni aimbot i WH, nego pametno koristeni WH i razni exploiti u igri, koji 90% PAMsa koristi. PAM glavni mod na CB u ( cod2) ne znam kakvo je stanje sa cod4. Nazalost, bitno je samo pobijediti a kako to i nije bitno.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Bit ce opet da se ja druzim samo s ovim űber skillerima :D
     
  16. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa normalno da ce se koristiti clipping, nek naprave igru bez tog - svaka cast.
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    u CoD4 se koristi promod_live. Al najveci nedostatak kod COD serijala su glupe skripte i cfg. Treba totalno ukinuti mogucnost izmjene bilo cega u cfg, osim sto se moze promjeniti iz izbornika u igri.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    slazem se ;) onaj ko je imalo vjest u c-u (ili u cemu su vec pisane te skripte) moze stosta napraviti. bas nesto pratim, svi oni koji zovu na svoj server da se igra, bilo scrim ili war, imaju nesto spremljeno sto bi im olaksalo da dobiju match.
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Iliti samo Promod. Nije toliko bagav kao PAM. A sto se tice skripti, trebate vidjeti samo sta se sve u CS-u moze napraviti. :D
     
  20. Riddick

    Riddick Aktivista

    To si sam rekao, a usput si se i pohvalio :mrgreen: Nikad nisam cuo za PM server, al ne pada mi na pamet da opet kupim igru da vidim i to "cudo".

    Kao sto sam vec naveo igrao sam na HC serverima sa max. 20 igraca (obicno je na serveru bilo 14-18 igraca), a inace su 4 mjesta rezervisana za clanove klana (vlasnike servera) i serveri su podrzavali PB. Onaj lik sto me je "glupo upucao" nije cheater, poslije u toj mapi dobio sam sve i jedan duel sa njim, nije bilo do njega vec do igre!! BTW Najvece gluposti u COD4 MP: serveri sa max. 50 igraca (ziva "klaonica"), skakanje (daje ti prednost...), lean (krajnje debilno uradjen, moras se citav izloziti...), bacanje bombe (moze se predaleko baciti)... ma citav spisak :lol: