Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Nisam se pohvalio, to je valjda standardno. Kao sto sam ti prije rekao, probaj na promodu igrati, nema perkova (osim stopping power i bandolier koji su po defaultu stavljeni), nema LMGova, kao ni automatskih snajpera i ostalih retardiranih pusaka. Takodjer je maximalno optimizivovan, i neces imati problema sa fpsom.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Idi igraj igre koje traze mentalnu akciju, ti volis te.
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    izgleda premocno. samo mi se cini da su protivnici slabo aktivni, tj. bezopasni. mozda je ovo igrano na medium ili low.
     
  5. creasy

    creasy Guest

    sta mislite bili to mogao pokrenuti na svom kompu
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ako ti moze COD4 - moci ce i ovaj.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad bi se malo googlom zabavio sigurno bi pronasao datum izlaska ove igre al sigurno ce neko od raje biti fin da mi to kaze da se ne mucim.

    Znaci kad izlazi ova ljepotica?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Napisao sam ja na prvoj stranici, 10. novembra.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zna li se koja je min. konfa?
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Isti je engine, mozda blaga poboljsanja, tako da vrijede zahtjevi iz Modern Warfare.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bolji je ovaj AA3 od tog hebeta MF :) naglaseno na timsku igru , komunikaciju i taktiku . i nema 293283923 killova u minuti
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa kako ces porediti AA3 i cod? AA je simulacija. evo sad je za AA3 izasao patch koji je velik kao trecina igre. znaci sve su izmjenili sem tekstura i tonova :smt005 sve zavisi ko sta voli igrati.
     
  13. creasy

    creasy Guest

    nema nista bolje modernwarfare nastavaka :D :D :D
     
  14. creasy

    creasy Guest

    dok sam imao stariiii pc i kad sam na njemu igrao cod 5 poslije cod 4, sve mi je uzasno stopalo i restarto se komp., dok mi je cod 4 radio savrseno, tako da se trebas jos preispitati.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Modern Warfare 2 koristi engine iz Call of Duty: World at War koji je dosao poslije Modern Warfare.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    cek, zar nije engine u wf2 isti kao u wf, a ne kao u waw? to mi jedino ima smisla obzirom da su kod wf i wf2 isti razvojni timovi.
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    Sve je to isti Q3 ako se ne varam. Samo modificiran do boli.
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Koliko je meni poznato engine od MW nema nikakve veze sa Q3, isto kao ni COD2. Samo je CoD1 radjen na Q3.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to. Infinity Ward je potpuno napravio novi engine za MW, prvi CoD i ekspanzije su bili Q3 modificirani, za CoD 2 nisam siguran.
    World at War koristi isti engine kao MW, tj. MW2.
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Ne bas. Kod MW-a je nesto slabiji engine, za WaW treba SM3.0.