Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Prvi teaser:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Aja teasera veoma je informativan :D
    Baš htjedoh u mw2 temi pitati da otvorimo novu temu za mw3. Šuška se da izlazi u novembru...
    Nego znali se išta engine kakav će biti i to?
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ti teaseri su uvijek bezveze, ja ih nikad ne gledam.

    Navodno je engine isti kao kod MW2. Nista lose, imho...
     
  4. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Pa vecina njih nista ne odkrije , za mw2 je trajao 20 sekundi .. spusti se lift , izadje "raja" (marinci) i to je to .. :D
    Da li iko zna sta je sa "Find Makarov" , sta je to zapravo .. film , igra ? Zbunjen sam po tom pitanju .
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Whatever. Zna se sta cemo igrati na jesen ;)
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam kakav će biti kvalitet igre s obzirom da su neki ključni ljudi iz Infinity Warda otišli , te ako sam dobro i pola zaposlenika je u 2010 dalo otkaz nakon odlaska tih ljudi. Dakle, Infinity Ward više definitivno nije u istom sastavu da mogu sa sigurnošću reći da će igra biti kvalitet na nivou MW2 i MW1.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Tri tima rade na na njemu - IW, Raven i nekakav Sledgehammer.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Potvrdjen datum izlaska - 8. novembar.
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Cak ni teaser trailer nisu mogli drugacije napraviti, isti fol kao i kod MW2 :(
    Od igre ocekujem da bude jos vise zaglupljena, SP ocekujem da bude "Don't worry, just press "F" and we'll do everything for you". MP ce valjda dobiti jos veci nuke ili neka tako glupost.
    Recencije ce naravno ici: Jos jedna awesome i must have CoD igra!!!!!!! :lol:

    Film koji je napravila ekipa koja bas i nema veze sa Activision ili COD-om, samo su to sve iskoristili za reklamu.
     
  10. random

    random Novi član

    Nadam se da nece biti puno promjena u odnosu na mw2, po meni najbolja mp igra ikad. Jedina igra koju igram, ako ne uprskaju mw3 kupujem orginal, zasluzili su.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    za mene, svaki novi CoD sto izadje sve gori i gori, kad se sjetim CoD 1 i CoD 2, to ja zovem klasikom, nevjerovatno je to sa kolikom sam strascu igrao te dvije igrice, nit te je bilo briga tko je koji level, ko kakvu pusku, perk ima, samo igraj, i uzivaj, sadod novih, prnes dobijes killstreak, za 5 minuta predjes 2 levela...
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Za par dana ce ponuditi "pravi" trailer..
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Nekad se zbog ovih izjava ginulo. :lol:
     
  14. r4z0r

    r4z0r Aktivista

    Taman posla da igram novi cod na mw2 enginu .. "E NEM'RE" !
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    dobra je grafika na mw2, jos ce malo upeglati je za mw3 i eto ga, ne treba ti nista vise
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sve je to super, nego prevelik ti sig.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    hehe, ovaj valjda nebi trebao biti, ako je da ga "mičem" :(
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Esh

    Esh HWB

    Uklonili su taj video Vedo pa sam stavio ovaj kao zvanicni "reveal trailer" :)
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Nadam se dobrom SPu!