Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Opet su pokazali da ce verziju za PC izdati tek reda-radi. Osim sto Elite nece biti dostupan za PC verziju, evo i jos par bisera.

    I naravno da opet izmisljaju toplu vodu sa "posebnim grafickim postavkama za PC"

     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Znaci ovako oni zamisljaju WW3 :D
     
  3. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Haters gonna hate, ja jedva čekam da ovo zaigram. Kakav samo trailer :D

    (Ali opet, ove zavrzlame oko PC verzije i nisu baš lijep potez, mada se to od njih i može očekivati.)
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Zar neko ozbiljnije igra noviji CoD MP? :lol: SP ce se svakako igrati, nadam se da ce biti bolji od MW2 koji nije bio toliko los i skriptiran poput BO.
     
  5. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Volio bih da MW3 ispadne daleko bolji od MW2, međutim, NEĆE. Na žalost po svemu što sam pročitao biće prerađena verzija MW2 sa manjim izmjenama što se tiče dedicated servera koji neće biti rankirani. VELIKA ŠTETA za kompletan multiplayer na PC-u. Rekao sam sebi da će posljednji CoD koji sam kupio za sada ostati Call of Duty Black Ops koji se meni lično dosta sviđa (možda zato što imam računar koji ga može pokrenuti kako treba). Trebali su preuzeti MP servere od Black Ops-a i ispala bi odlična igra, ovako je samo prerađeni port sa konzole u svakom pogledu (no lean left/right je samo jedna od opcija koja nedostaje). Odigrat ću SP kampanju koja je sigurno bolja od Battlefield-a 3 ali MP ću igrati na znate već kojim serverima kada se pojave. Ako već trebam trpiti cheatere onda ću ih trpiti na tim serverima a ne da im platim i još da plačem kada mi Steam administratori pošalju obavijest kako su reaktivirali 2000 "pogrešno" banovanih account-a ili obavijest tipa: " Zahvaljujemo Vam se na prijavi igrača, sjednite sada i priuštite sebi jednu mrkvu!" (kada sam ovo pročitao dobio sam popizditis). CCC ... zašto moj account nisu pogrešno banovali ako su već na takav način banovali ljude, vjerovatno ovdje važi ona izreka: "Gdje ima dima ima i vatre!".
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zanimljivi modovi, mada mi komplet akcija djeluje neobično nakon nekoliko dana Battlefielda. I prvi put da se ne radujem pretjerano CoD multiplayeru (sjećam se da su me Black Ops mp najave ponajviše i privukle igri na kraju).

    http://www.gametrailers.com/video/multi ... -of/723401
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dogtags :lol:
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Uuffffff,po ovom traileru najbolja igra godine....a za dva dana pogledacemo istini u oci.

    Od kako su prestali izbacivati demo sve vise vjerujem da to rade da raja ne bi odustala od kupovine.
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Hahah, predobar trailer zaista. Samo neka MW3 bude imao singleplayer na nivou MW1 i MW2 i bit će za mene igra godine.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ima itekako, a modeli weapona su meni jaci neg u BF3, jos kako fino ide @60 fpsa na X360 :smt002
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    [​IMG]

    :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne kontam ša je smiješno, ovaj BF3 add ? Nije trailer sa activision accounta, veća sa IGN-a.
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislim da advertisment nema veze sa accountom nego sadržajem koji se gleda?
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne kontam, šta s tim linkom?
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Hard-core, nema šta. Samo što su Ameri ipak prošli bolje, samo otišli do lokalnog Kmarta (ili koje već prodavnice), i kupili igru još prošle hefte :D
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa dao sam ti official callofduty youtube profile, nema nikakvih reklama za druge igre, znači nemaju veze reklame sa related contect.