Cista glupost

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by smith, Aug 29, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. smith

    smith Aktivista

    E ovako da vam kazem,VOZDRA.Ne pada mi na pamet da ikad vise posjetim ovaj forum a i tebi to savjetujem gorane,nemas se sta ovdje raspravljati jer bolan bolan ako ti jedan od njih (citaj: moderatora i njihovih prijatelja) kaze da je 1+1=3 a ti kazes da nije,odmah ce ti svi navalit na tebe kao lesinari govoreci ti da si glup,nepisemen (a poneki ce ti reci da si i fasista,sto ce ostali to podrzat) i da nisi kao vecina njih zavrsio ili studiras informatiku i da nisi kao oni tehnicar informatike :p .Vjeruj mi gorane nemas se sta raspravljat sa ovim debilima,klosarima i budalama,a po najvise psihopatama.Oni ti imaju pravo radit sta hoce a ti....ti boga mi pazi sta ces reci ili uraditi jer bi mogao dobiti i ban.

    A i ti enise svaka ti cast kakve si ljude stavio za moderatore,jer mislim znaju oni izbrisat forum kad je po njima glup ili sta ja znam,ali posto je njihov jaran nani otvorio ovakav smijesan forum i koji nema veze ni sa cim osim psovanjem i nazivanjem drugih fasistima,sa takvim ne znaju sta ce pa moraju tebe sacekat i pitat.Mislim da se sa njima (moderatorima) nema sta pricati a kamoli raspravljati jer vidio si nanija...Covjek mu je pisao na PM a ovaj je to morao da stavi na forum da bi ga njegovi jarani mogli utjesit i podrzat u njegovim kriterijima.Mislim Cijeli ovaj forum je postao jadan i preglup zahvaljujuci moderatorima!!!

    Vozdra


    Zao mi je sto sam morao ovaj post staviti pod komentare ali je doticni izbrisan (hvala Bogu)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]
    Kome moderacija smeta :?:
     
  3. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Moderacija je pozeljna na svakom ozbiljnom forumu, gde svrstavam i ovaj, medjutim, mora biti objektivna i nepristrasna, sto naravno nije lako ... Bili smo svedoci svi zajedno raznih neobjektivnih reakcija ovde u poslednje vreme, no nadamo se da ce se vrlo brzo taj trend iskoreniti :)

    Peace & Respect :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Sta se stvari obrise, nista se ne vidi. Da nije ova dva vrijedna ratnika sa slike ovaj forum bi licio na obdaniste tipa gaymers.ba i gaming area.
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Smijat se i nista vise, smijat se onako iz petnih zila. Bravo legendo sve si u pravu! Sve je istina sto si rekao i podpisujem sto je qler rekao!
     
  6. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Ima li sad nekog moderatora da reaguje na prostakluk ?
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Trenutno admin ovo rijesava.
     
  8. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Povlacim se .... Iz postovanja prema ... You Know Who You Are :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jel mi mislis na moje prostote?
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Il na moje :D
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. Esh

    Esh HWB

    Posto ja zaista nemam vremena da sve upratim, zamolio sam sve da ako primijete neku pravilnost, misle da su moderatori pogrijesili ili sl., da mi obavezno jave kako bih to rijesio.

    Slazem se da su onaj thread trebali odmah obrisati, sto sam ja ucinio cim sam vidio o cemu se radi. Oni su to ostavili da bih ja procitao ko je sta pisao, te uputio odgovarajuce kritike naniju i goranu, koji su dobili zadnju opomenu pred ban. Zamolio bih da se ovaj thread ne pretvara u flame, vec ako ima nekih konkretnih prijedloga ili zamjerki, da se to iznese pa cu ja zajedno s moderatorima, dati sve od sebe da se to rijesi, ok?
     
Thread Status:
Not open for further replies.