clash of teh titans 08.09.2008. + 23.06.2009.

Discussion in 'Generalna diskusija' started by syss, Sep 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Problem je sto Stevie nece da dodje na cevape u Sarajevo pa da rijesimo ovaj problem. Syss je imao isti problem, ali njemu nije bilo tesko potegnut iz Zgb :) Duhovno je prosirio svoje vidike :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jeo sam ja visocke, ali obzirom da sam se tamo prezdero, nisam uspio u istom danu otic i do Zelje. :D

    A budem probao za koji dan i te zagrebacke, rofl :D
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    baš rofl :D
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    To su "tuzlanski". :lol:
     
  5. Loki

    Loki Komšija

    Da se razumijemo da je po mom skromnom mišljenju "Željo" jedva zlatna sredina za sarajevske. Najbolji su iz "Petice" i kod "Hodžića". Sad to što je kod Želje OVOLIKIII ne znači da su najukusniji. Pa onda recimo "Dino" kad se naruči sa onim njihovim kupusom... :smt007

    Nemam ništa ni protiv ćevapa iz recimo Bajre (ideš, ideš pa haman do Travnika :D ), štaviše uvijek svratim jer su im prilično dobri al' češće uzmem neke ražnjiće il' nešto nego ćevape kad idem van Sarajeva.

    Obzirom da sam ja na nekoj "dijeti" moram se klonit' ove teme i razmišljanja koji su ćevapi dobri.
     
  6. GV

    GV Komšija

    Za kućnu dostavu ćevapi iz Zmaja su najbolji, mada moram priznati da su travničko-tuzlansko-zeničko-viteški-dobojski-...(sve van Sarajeva pa do B. Luke prave isto) pravo dobri, u stvari najbolja stvar je ona lepinja. Meni rekoše da je umaču u bistru supu od teletine(ili kostiju) ispravite me ako imam pogrešnu info
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Umak je razlicit kako do carsije do carsije, tako i od objekta do objekta. Neki umacu u tu supu koji si spomenuo, drugi umacu u kapljevinu od janjetine, treci u supu od onih kockica za supu, neki u slanu vodu itd.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

  9. Esh

    Esh HWB

    Hahahah, ovog manijaka smo syss i ja sreli bas kad je syss dosao u Bosnu i ja mu turisticki pricam sta i kako, kad ono sa strane prolazi ovaj lik i syss pita je li ovo inace prolaze formule, a ja odgovaram sa "standard" :D