Company of Heroes 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Nov 4, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja aj dajte nickove, da bacimo nekada jednu-dvije partije, meni je igra odlicna.

    nick mi je leopardxt.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko u prosjeku traje jedna partija ?
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo ja sada odigrao jednu, sat vremena tacno, 3 protiv 3.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Hu.. plaho to nesto.

    tnx..
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Igra je prejaka meni, probao sam i ruse i svabe, sa njemcima sam mnogo bolji, jednostavno odgovoraju vise mom stilu, jaca oklopna vozila.

    btw igra koristi skoro 2GB Vrama na max postavkama na full hd rezi.
     
  8. rama

    rama Aktivista

    Puno je veća vjerovatnoća da će te nešto izbaciti iz igre nego što ćeš dočekati kraj. :D
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Kakav je 1v1 pusti te team play partije 8), kakve su mogucnosti da multiplayer razvije na neki visi nivo = StarCraft scena ?, kakava je mehanika igre, prvi dio COH-a multiplayer je bio interesantan i onda je pao u zaborav vrlo brzo
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Odakle im ideja da napadnu Battlefield, nidje veze. Hajd' neka je i sama riječ random, kaze: Before you play the next big FPS.

    FPS sa RTS-om ima zajedničkog koliko i sa Golf igrama.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa i prvi CoH je slovio kao CoD u varijanti strategija, i većina raje je govorila da je užitak isti. Pod CoD se misli CoD 2 kada je bio kod svakog popularan, ne sad kad ga svi pljuju, pa vjerovatno zato i sad imaju taj line. Mada usporedba sa BF nema smisla jer je jedan WW2 a drugi modern warfare :?
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eh kad bi opet napravili dobar WW2 COD...
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne znam odkud vama da su napali Battlefield, a pogotovo te usporedbe sa FPS-om :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa stoji ti u traileru: Before you play the next big FPS, take command. Kada uzmes sami naslov: Above The Battlefield, mislim da je tesko pretvarati se da ne asociraju na BF4. Kako sam i rekao, i da je kao battlefield generički uzet samo kao riječ, porediti RTS sa FPS naslovom jednostavno nije moguce.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Previse ti gledas u to. Hoce da pored RTS gamera, privuku i FPS igrace, da vide kako je komandovati "odozgo" :)
     
  17. rama

    rama Aktivista

    Ma ja mislim da je CoD bolji od BF. :D:D

    Igra li iko ovo? Ja uletih u betu, ali mi se nešto i ne da igrati...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    I ja ali mi se ne da izdvojiti sahat vremena za partiju. Kada bi bile neke brzinske po 15-20 min, to bi bilo cool.
     
  19. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    ako neko ima kljuc,rado bih isprobao ovo :))
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo je ovih promocija pa prati na njihovom sajtu, facebooku itd ..mozda opet bude.