Cooler Master vam stoji na raspolaganju

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Cooler Master Balkan, Dec 2, 2013.

  1. Pozdrav svim Hardver Base forumašima,

    Od sada je sa Vama na Hardver Base kancelarija Cooler Master Balkan. Naša politika je uvjek bila da budemo što bolji u podršci prema korisnicima, a sada smo odlučili da odemo jedan korak dalje. Radi ostvarivanja bolje komunikacije , odlučili smo da mi dođemo do Vas.
    Zbog toga smo i napravili ovu temu, gdje mozete da postavite Vasa pitanja i nedoumice vezane za naše proizvode. Bilo da su upitanju karakteristike proizvoda, kada i gdje se može kupiti, ili Vam treba pomoć oko reklamacija, slobodno pitajte! Mi ćemo dati sve od sebe da odgovorimo na Vaša pitanja i riješimo probleme, u skladu sa našim mogućnostima.

    Pored toga, ukoliko imate neke predloge, ideje ili sugestije vezane za naše postojeće ili nove proizvode, slobodno ih podjelite sa nama, pažljivo Vas slušamo. Mišljenje korisnika je uvjek bilo važno Cooler Master-u.

    Ne želimo da pričamo o tome koliko nam je dobra podrška, želimo to da pokažemo.
    Stojimo Vam na raspolaganju, ne ustručavajte se .

    Za kraj, želimo da se zahvalimo redakciji Hardver Base-a sto su nam omogućili da otvorimo ovu temu, i na ovakav način pruzimo podršku krajnjim korisnicima.

    Pozdrav

    Cooler Master Balkan
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo od mene jedno pitanje - da li cete omoguciti eventualne reklamacije proizvoda koje su kupljene van Balkana, u EU recimo, naravno sa validnim racunom. Unaprijed hvala.
     
  3. heroic

    heroic Komšija

    Samo da pohvalim ovu ideju :D :D
     
  4. kio

    kio Komšija

    +1
    Super ideja, imati cete bolji feedback od kupaca :D
     
  5. Pozdrav

    Procedura je da se proizvod reklamira kod prodavca kod koga je kupljen, eventualno kod distributera koji ga je uvezao. Ako, iz nekog razloga, proizvod ne moze da se vrati prodavcu, kao u tvom primjeru, postoji opcija da se proizvod posalje u centralu u Holandiju. Ali u tom slucaju onaj ko salje proizvod snosi troskove slanja, dok su ostali troskovi na nama. Tako da preporucujemo da se proizvodi kupuju u nasem regionu.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo bi fino kada bi lokalni preprodavaci nudili proizvode po cijenama iz zapadne EU. Uglavnom ovo sto vi predlazete je klasicna RMA procedura koja bas i nema lokalne pogodnosti.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pitam se sta je smisao HW rep-a na forum, u ovoj zemlji i onako je sve druga - treca ruka nabavke, RMA = skuplja pita nego tepsija.

    Ali evo nekoliko pitanja:

    1. Ko je ovlasteni distributer CM proizvoda za BiH?

    Znam da se UniExpert oglasavao kao ovlasteni distributer CM-a, ali sadasnja ponuda CM proizvoda je previse "tanka" da bih stvarno vjeroao u to.

    2. I kada i gdje se moze kupiti VS serija napojnih jedinica u BiH?
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Neka covjeka, ljudi hoce da imaju komunikaciju sa musterijama...bolje ista nego nista.

    Sto se tice UE, ja znam samo da imaju problem sa nabavkom u smislu da moraju naruciti vise komada (kucista po 5, napojne po 5-10, ventovi po 30)...tako da im se bas i ne isplate mnoge opcije (npr moj Cosmos je dosao iz Bg, a ventovi direkt iz Holandije), ali mi nikako nije jasno zasto prodaju ona jeftina kineska kucista, kad CM ima svoje jeftine modele, a dosta je kvaltetnije.
     

  9. UNI-EXPERT je ovlašćeni distributer CM-a za Bosnu i Hercegovinu , u kontinuitetu dužem od 6 godina .
    Što se tiče ponude , za koju tvrdite da je „tanka“, UNI-EXPERT trenutno ima na lageru 81 različitih CM artikala, naravno, uvjek može biti bolje. Ukoliko ste zainteresovani za neki artikal koji nemaju u prodajnom portofoliu, posaljite upit na [email protected] i siguran sam da ćete dobiti ponudu sa cijenom i rokom isporuke za traženi proizvod.

    VS serija napojnih jedinica u BiH će se moći kupiti uskoro, a najkasnije do kraja ove godine, kod ovlašćenog distributera i svih retailera CM proizvoda.
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Da li se zna kad bi Elite 110 mogao da dodje na trziste BiH ili Srbije ? I sta je sa tim VS napojnim jedinicama, hoce li ista biti od toga?
     
  11. ElectricSound

    ElectricSound Aktivista

    Zanima me konkretno V8 GTS, poslao sam im upit.
     
  12. Pozdrav

    Elite 110 ce biti dostupan u Srbiji krajem Aprila, a tokom sledece sedmice Uniexpert ce da uveze manju kolicinu VS650w pa mozete da posaljete upit.
     
  13. Pozdrav

    V8 GTS ce biti dostupan pocetkom Marta, trenutno ga nemamo, pa cemo da vidimo sa Uniexpertom da uvezu neku kolicinu sa sledecim orderom.
     
  14. heroic

    heroic Komšija

    Hvala na pomoci.
     
  15. ElectricSound

    ElectricSound Aktivista

  16. black

    black Komšija

    Imam CM Silent Pro M2 620W , kad je iskljucen racunar cujem blago zujanje iz napojne , da li je ovo pokriveno garancijom?
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pohvalno je kod CM kucista, pored kvalitete izrade lima i farbe, to sto nisu skrti na sarafima, distancerima i sl. :smt023
     
  18. Pozdrav

    Ukoliko vam pravi problem preporucujemo da odnesete napajanje prodavcu, pa da on utvrdi sta je upitanju i da li je pokriveno garancijom.

    Prijatno
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Na kraju ankete,treba izabrati zemlju pod obavezno,ali BiH nema u ponudi ?