Core2Duo E6300

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Triforce, Aug 22, 2009.

  1. Triforce

    Triforce Aktivista

    Imam pitanje u vezi ovog procesora. Ja kao sto gledam na plusu i intelovoj stranici (na kojoj pokazuje da imaju 4 verzije ali sve rade na 2800Mhz) ovi procesori rade na 2800Mhz dok na drugim stranicama pokazuje da ovaj proc radi na 1.800Mhz :S. Mozel mi neko to pojasnit? Ima ta druga verzija ili?

    Drugo imam maticnu P5VD2-X koja podrzava core2duo do 1.066Mhz (e6300 2.80ghz je takav) ali kada gledam na CPU support listi od ove maticne tamo pise da podrzava e6300 ali taj od 1.84Ghz!? Sad nekontam dali moram uzimat novu maticnu za ovaj proc ili nemoram.

    (Neznam jestel me skontali ali i ja sam sav zbunjen o,O)

    edit: skonto sam ovo za 1.80ghz to je conroe a ovaj 2.80ghz je intelov onaj sa Wol.. (neznam ime xd) nvm i skonto sam da mi treba nova maticna mescini mozel ko to potvrdit..
     
  2. nivla

    nivla Komšija

  3. Looney

    Looney Komšija

  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    skonto sam fala na pomoci. (a taman imam 180km za procesora sad moram maticnu uzimat xd)

    nista onda uzimam G31 93KM :D
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Imaš u oglasima Stihoklepac prodaje E6400 ako ti se ne uzima nova ploča. viewtopic.php?f=5&t=19148
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    ne hvala uzimam oboje i maticnu i proc novo :smt003 (prvo sam stio uzet e8400 i EP31 ali nema se para i valja cekat dok skupim pa sam se odlucio za ovu jeftiniju varijantu :D)
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018