Corrupted Document - Office 12

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by BiceBolje, Mar 2, 2006.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    [​IMG]

    Word recovery alati ne rade jer ne poznaje novi .xml format koji koristi novi Word? Šta da radim? Veoma je bitno.

    Opeko se od Betu, pravo... uf.
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Napravi prvo dva-tri backup-a da i to ne izgubis. Onda obrisi betu i instaliraj neki normalni. Ovo .xls me buni jer je to ekstenzija za excel a ne word. Probaj svejedno u wordu otvoriti, a i u excelu, ako ne moze, onda preimenuj u maturski.doc i probaj otvoriti.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Ako ne upali otvori sa word-note padom crtl+a i kopiraj u word.

    Save i pokreni ponovo.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    hoces ti beta-u..... jos maturski u njoj radi...


    probaj ovo sa notepadom...
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Ili sa hex editorom, bice output laksi za snalazenje nego u notepad-u
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma kreten ispadoh, nisam ni namjeravao, ali eto hajde - skino i fin pravo bio i zaholico se. 15 stranica uradih za 2 dana, i nakon drugog dana ja palim neima, ne radi.

    No, nekako sam saznao da Word pravi autosave u sakrivenom folderu pa je tako većina strainca i spašena, fale samo tri. Nije pomoglo to sa notepadom, nažalost... to sam već i probavo i još milion raznih kombinacija

    Ako šta prokontam javim vam, iako je koliko-toliko rad spašen.

    Hvala svima.
     
  7. insekt9

    insekt9 Aktivista

    u Tools>option nadji tab autosave i pogledaj gdje snima save file-ove i rename-aj onaj za koji mislis da je tvoj maturski sa extenzijom *.doc i probaj dignuti.