creative labs 5.1 soundblaster live!

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Dzahdo, Jan 3, 2005.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ljudi treba mi pomoc hitno....

    jaran mi je kupio miksetu Behringer , i navedenu zvucnu kartu sa driverima , mozete li malo pojasniti kako ce instalirati drivere , i kako ce prikljuciti miksetu da radi... koristi program Sony Acid Pro 5.0 ... naime, on se bavi muzikom tacnije rap-om, pa molim vas da pomognete!! jer kad instaliram drivere pojavi se nakav error.... ako mozete pomoci da se ne mantam !!! :arrow: :cry: ako moze neko i da mi na email posalje detaljnije upustvo kako cu mu te drivere instalirat !!! ili nek napise u topic !!! za svaki slucaj email mi je [email protected]
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kakav error, koji windows, ploca, ostale komponente? :|
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa valjda je to probao :|
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    nisam to probo, odnjeo je jaran u it comp., ja im sve sasovo tamo, dosli kazu ti si djete , nisi ti nizasta strucnjak , a ja mu pokazo kako ce ugradit zvucnu , sutra im odo istekat PTT kutiju za net , boli me kita.....:D:D:D:D :mrgreen: :mrgreen: znal ko kako cu mu miksetu napravit da radi
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Dugo ga nije bilo a kad dodje :lol: ...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa vala jeste "nizasta strucnjak" ako nije pogledao drivere na maticnom sajtu.
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija


    Pa ako taj tamo nije znao da ugradi zvučnu što ih zapošljavaju!!!!
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    familija mu drzi firmu garant :|
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    jest.... nisam iso na taj sajt zato sto komp nije moj... i oni tamo mu nisu nista nacinili, veceras cu mu ja sve fino formatirat i ponovo nanijet.... jer on je dobio drajvere nemam ja nista skidat kontash me ba ima na cdu, u njih radi drajver ,moro je dat novi cd, boli me kita sto ih zaposle
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    Sa takvim ljudima košto su u IT computers BH nemože nikako napredovat u informatici
     
  12. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ja da se upucam nebi nasao posla dok ti takvi levati ......
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    ja sam cuo da im je jedna poslovna jedinica kompletna dala otkaz eto od mene....
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    namjestio mu ja ljudi sve zivo ba ,nije da se falim, al jaran mi taj posjeduje cevapdzinicu u gradu najbolja i onaj je njemu reko kaje daj petobu i zavresno sve, kurac ba 50 KM a ja mu sve uradio fino i drivere za zvucnu i modem i sve zivo a onaj trazio 50 KM ccc ko ih jebe nemaju oni pojma, reko im ja ba da su samo za ciscenja prozora i podova , jednom idem ja tamo sa rodjakom starijim i pitam ja onog imas li kakvih grafickih kaze on evo arane imam ti ovu gf 4 mx 440 128 MB prava grafa kaze najjaca na svjetu sad , ja sve smijem se u sebii sutim i slusam budalu i hajd reko blento nea on pojma (a prije tog cistio prozor i uso da nas 'usluzi') i pitam ga ja koja je to iza grafa (na kutiji pise gf4 mx440 samo 64 MB) kaze on ma to je slaba nije nesta grafa kaze tesko da ces igrat ista novije :p :oops: mislim sramota
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jebeš Ihtijareviće

    Inaće što se tiće ITC-a, zna Enis dovoljno, samo ne mogu da se sjetim onog njihovog bisera što radi gore... Bakir?
     
  16. djambo

    djambo Aktivista

    ma nije problem u neznanju nego se rjesavaju zaliha koje niko nece kupit a svaki mangup zna sto skuplje to bolje mada nije ni to uvjek pravilo samo me zivcira recimo konfa iz Hgspota od 1000eura ima 9550 sa 256mem sempron2500+ 2x256mem i asrock neka sa viakt600 chipsetom i pitam frajera pa zast tu graficku kaze da trgovac reko da mora bit jaca na takvoj konfi :)
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ma zaboravi na hgspot u startu, tamo neuki kupuju... mislim odem tam kupit nešto tipa kabel ili sl. ali za komp - bok đenja... links.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    hehehe ima i kod nas takvih na Izvoz pa eto ako vam treba
     
  19. iskusni

    iskusni Komšija

    Kod nas u opštini dolazili ljudi iz IT-a i preporučivali za gaming AMD Athlon 64 3500+ 1 GB RAM-a,nForce 3 250 Ultra.A grafička GeForce FX 5200 Ultra :?
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    [​IMG]treba im prst zabit u onu provaliju(gdje inache dodje mozak)kroz ocnu duplju i skratiti im jadnu egzistenciju.