Cudno "ponasanje" Skype-a

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by aeRo, Jun 18, 2016.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Ne znam da li je pravo mjesto za topic, vjerovatno i nije, ali ovo sam morao podijeliti s vama.

    Maloprije gledam seriju s laptopa preko HDMI-a, i u pola epizode mi se Skype sam upali i logina. Znaci uopste nije postavljen da se pokrece automatski s Windowsom. Inace ga koristim jednom u 10,15 dana i to se uvijek logujem preko e-maila sto znaci da se uvijek trebaju ukucati credentialsi jer nije postavljeno da automatski zapamti login detailse. Je li se ikad ikome nesto slicno desilo? Utripovao sam se pravo, k'o scena iz hakerskih filmova. :smt107

    Sta bi moglo biti uzrok ovoga i kako je uopste do ovoga doslo?
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    update men se cini, ja skype koristio 2x proslog mjeseca, tad sam ga i instalirao, inace ga i ne koristim, isto mi se desilo neki dan, ugasio ga, tj. sign out, provjerio da se nije sta promijenilo to auto pokretanje sa winom i zdrao :D

    edit: eo sad se desi opet,

    [​IMG]
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    desilo se meni sinoc isto to
    znaci iskljucen mi je skype na start up-u i slabo ga i koristim i jucer ja nesto radim deseto kad onaj skype zvuk i otvori mi se skype sam od sebe :D
    niti sam bio logovan ni nista
    to je nesto sa skypeom izgleda,jer nas ima vise sa istom situacijom :D
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala Bogu, utripovao sam se bio fino :mrgreen: . Otkako sam gledao prosle godine onaj dokumentarac of Edwardu Snowdenu postao sam pravo paranoican po ovom pitanju, nije mi ovo trebalo. :smt005
     
  5. iLLusion

    iLLusion Aktivista

    I mene je iznenadio Skype prije par dana. :lol:
     
  6. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ja se kanim da se skinem sa win10, stvarno malo im fali da postanu 'skynet' :smt003
    Jos sam prilikom instalacije sve zivo zabranio, i jedva sam upratio da mi se laptop upali oko 3-4 ujutro, instalira neki update i sl.
    Prvo sam mislio da mi je nestalo baterije ili crashovalo podizanjem iz sleepa, a bas mi zivac izvuklo, zatvorio bi ffox sa 100 tabova aktivnih jer sam bio u sred researcha..