CyberCafePro 4

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by AhmeT, Oct 20, 2005.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    imam jedno pomalo skakljivo pitanje.

    kod nas ovdje u jednom internet klubu je na kompjuterima postavljen CyberCafe 4 Pro. Pa posto sam im izdavo podosta para imali ikakav nacin da se on zaobidje??
     
  2. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Je li misliš da se ne pokreće CyberCafe 4 Pro?? Ako je to onda valjda moraš ulogirat se kao admin i restartovati ga da se pokrene windows.... valjda je tako. ja sam tako gledao lika u nas u kafichu :wink:

    P.S. a ako si im dao pare sto ti ne dadnu pass, ha ja
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma ne

    mislim da ga nekako zeznem da ne odbrojava li teko nesto
     
  4. Guest

    Guest Guest

    ima nekad doje (samo u nekim igrama:COSAKS recimo;nekad i kanter) kad istekne vrijeme pritisces SPACE i "nekad" zavrsi vrijeme a ostane u igri
    ponavljam nekad meni se to desilo nekoliko puta
     
  5. [tota]

    [tota] Aktivista

    @Iskusni v2.00
    to uspijeva i u Pro Evoulution Soccer 4...
    Neki dan sjedim ja i izbaci da je ostalo jos 5 minuta i ja izađe
    iz CS-a, poso ja da uradim logout kad momak koji je stajao iznad mene:
    aj daj meni da igram 5 minuta...
    Ušao u PES4 i igrao 15-20 minuta onda ja nadoplatio i sjeo ponovo :D
     
  6. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Prije nego se ulogiras odes na HELP Cyber Cafe PRO 4 Clijenta i nadjes bilo kakav link u i kliknes na njega onda se on otvori u IE onda u adress bar ukucas "Desktop" i tada ce ti se otvoriti sve sto je na desktopu sto znaci moci ces da udjes u igrice itd. Jedina mana ovoga je sto uposlenik moze da primjeti da ti nisi ulogovan jer kad nisi ulogovan u njega je zeleni ekran na kompjuteru na kojem si ti(sto znaci da niko ne igra, a ipak vidi da neko tj. ti sjedis za tim compom) i tada ti moze da iskljuci comp.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    thx

    to sam trebao

    sad mogu svasta uradit


    postojil kakav nacin na pokrenem download i da se skida kad se logujem out jer kad kliknem "end your session" sve pozatvara?

    i jos nesto:
    kako funkcionira download u firefoxu? ja kliknem na neki link i on me pita dali da ga otvori ili savuje i ja izaberem "save" i onda se nista ne desi, samo u status baru stoji adresa file-a??? jel on ima "transfer" tab kao kod opere ili nesto slicno? i uopste mi ne pita gdje da spremim file
     
  8. Guest

    Guest Guest



    JEL TI TO IZ ISKUSTVA :wink:


    jel to provjereno :smt017
     
  9. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Hmmm,ako to stvarno funkcionira onda je odlično,mmm,u lokalnom internet klubu koji ja posjećujem postoji par računara koji su udaljeni od admina nekih 4-5 m i okrenuti su suprotno od njega tako da ne može primijetiti
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    uvo upravo sam doso iz kluba i isprobao sam metodu gore navedenu i otkrio sam jedan mali problemcic:

    kada kliknem na "help" otvori se mali prozor i u njemu nema nikakvih linkova. to je obicni .txt file stavljen u formu tako da ona metoda propada. znaci lova se i dalje mora davati.

    imal kakav drugi nacin????????????
     
  11. Guest

    Guest Guest

  12. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Hmm... ja ne znam ništa, ali vjerovatno je zasto_pa_zato upravu jer on ovdje u Visokom radi u DV-u ja mislim, uglavnom dole je često i mislim da radi... :roll:
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    nekazem ja da on nezna

    samo kazem da help nema nikakvih linkova
     
  14. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ne radim u DV-u i ovu metodu sam samo iz radoznalosti pronasao(tj. ne koristim je). Inace Help fajl se svakih sedmicu(bar bi trebalo tako) update-uje i tako da nekad ima link nekad nema.
     
  15. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Koristi Operu ona radi bez problema i ima svoj download manager, tako da mozes da nastavljas download kad ti je cejf.
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    ovako uradi:
    restartuj komp
    ako su kompovi zaključani pa nemožeš pritisnuti restart tipku onda pritisni start-key + L i onda restartuj
    nakon toga F8 pritišći i izaberi "Enable VGA mode" ili nešto tako kada budes ulazio u win pitat će te da li želiš da nešto uradiš sa rezolucijom pa da bi se cybercafe mogao pokrenuti ti izaberi šta misliš da treba :wink:
     
  17. Guest

    Guest Guest

    daj boze da ce to radit ne bih reko ali znatel kako ce radit udjes u kanet i uzmes WEB i on ti ovroti internet Ex. i onda samo log out i to je to moce radit ali to se uradi kad ti osatne 1 minuta i on te izbaci ali ostane IE ukljucen i samo desktop ukucas i to je to :roll: bar ja tak omislim da bi moglo
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ono gore navedeno nesmijem uradit

    voidice me kad umaju 5 radnika
     
  19. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ovo važi za Cyber Cafe Pro 3.8, covjek je pitao za verziju 4.
     
  20. iskusni

    iskusni Komšija

    onda sam pogriješio
    ali možda radi i za v4