Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  2. nFare

    nFare Komšija

  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Toliko dijele ove promotivne materijale na sve strane da se bojim da će igra na kraju biti prosjek, daleko ispod W3. Više novca potrošili na marketing umjesto da su unajmili par programera da ubace i pogled iz treceg lica za recimo onu katanu. Kao sto je to urađeno u Destiny 2, sve iz prvog lica dok ne uzmeš mač u ruke onda si Jedi/Sith :D
     
  4. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Samo se nadam da je FPS gameplay gimmick, da bi bio još veći hype kad izađe TPS

    Nije mi taj svijet koji su napravili nikako za FPS-a
     
  5. Esh

    Esh HWB

     
    p4ja likes this.
  6. Esh

    Esh HWB



    Pretpostavljam da nije narocito velika serija kartica, ali dok izadje Cyberpunk i nove Nv kartice ce biti vani..
     
  7. Esh

    Esh HWB

     
    Picoooka likes this.
  8. Neso

    Neso Komšija

  9. igor.g

    igor.g Komšija

    Sta im trzaju onoliko ti traileri kao da se vuku u 20fps
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Aha i ja sam bas primjetio, prvo kontam da nije do mene nesto pa vratim snimak u nazad. To su oni sve stavili na max sa raytracingom da pokazu igru u punom sjaju, zato im je i trzalo :D Bice ovo haos zahtjevno na max specs. Kako god, ovo treba odigrati na jakoj masini ili na PS5. Mislim da ce biti bas lose iskustvo na PS4 i Xbone1.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Malo se hype spustio oko igre, posebno nakon zadnjih najava iz medija kad su igrali pripremljeni demo..
     
    Neso likes this.
  12. Neso

    Neso Komšija

    Ne znam vala sta bi rekao, ja sam nekako 50/50. Gotivim sci-fi, lezi mi atmosfera igre, samo mi je gameplay malo off. Ne znam, budemo vidjeli na launchu. Definitivno cu prvo da pregledam koji gameplay kada igra da dodje na trziste pa odluciti da li je uzeti po punoj cijeni.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Skinem GoG .exe bez DRM-a i isprobam vrijedi li kupiti na Steam-u. :cool:
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To mora biti nesto posebno da mi se ovaj setting svidi. Sve je to nesto edgy, a nisam ni fan igranja iz prvog lica na gamepadu. Deus Ex, Prey, Dishonored sam sve 2 sata u vrh glave igrao.
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Pa jeste edgy, to je ta atmosfera prema kojoj su i ciljali. Nikad ne znas kad ce ti saner iskocit i izbost te u sred night citya :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne misli na taj termin "edgy". Kucaj u google "edgelord".
     
    Neso likes this.
  17. Esh

    Esh HWB

    Cyberpunk 2077 Campaign Will Be Shorter Than The Witcher 3's Because A Lot of People Didn't Finish It

    "The difference between a completionist run and a main story run... we do know that the main story run in Cyberpunk 2077 is slightly shorter than The Witcher 3 because we got a lot of complaints about Witcher 3’s main story just being too long," Mills said. "Looking at the metrics, you see tremendous numbers of people played through that game really far, but never made it to the end. We want you to see the full story, so we did shorten the main story, but we have lots to do, and in terms of a completionist campaign, I just don’t have that number."

    https://www.ign.com/articles/cyberp...er-3s-because-a-lot-of-people-didnt-finish-it

     
  18. xman

    xman Komšija

    Pa te igre su bolja od bolje. Zasto nisi igrao na PC?
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Alien: Colonial Marines, Anthem i Mass Effect: Andromeda su mi bile uzrokom da sve najave uzimam sa velikom dozom sumnje.
    Pre-order mi ni ne pada na pamet
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    Ako bude optimizacija kao u witcheru igra ima da leti. Ja sam sa FX8350 i GTX1070 igrao witcher na ultra detaljima,1440p rez.