Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa vecinom oni koji igraju aktivno,igraju i na racunaru i na konzolama...evo ovaj forum ti je primjer...svi vi skoro igrate na oba nacina
    ja bih isto igrao da mi komp nije zastario...ali igram pomalo na ps4 :D
    kada imas mogucnost igranja na oba nacina,onda sam sebi izaberes na kojem igra bolje radi i ima bolji graficki prikaz i deres

    meni su recimo FPS pucacine na PC drasticno bolje od konzole a avanture tipa uncharted i taj tip igara ,na konzoli...zavalis se i laganini
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja bih rado igrao na racunaru ove igre da mogu pokrenuti :D

    Ps4 i dzojstik analog ne uklapa se kod mene.

    Tako da sport i trke laufaju na TV-u sto se igri tice

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ma ja sam samo htio vidjeti hocu li moci igrati na ovoj konfiguraciji

    Ja i kad mogu neku igru sve na Ultra, opet napravim custom, volim prilagoditi sve sebi, tako da mi nece biti mrsko tweakati postavke kad jednom odlucim odigrati CP
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dzaba testiraju jer ovu su stare PS4/XONE verzije samo napravljene da ih nove konzole vrte. Tek iduce godine izlaze full verzije za next gen konzole.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trebalo je biti obrnuto. Da ovako izgleda i ide na prošlim konzolama a na ovim kao na PC high postavke.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Dec 13, 2020
    nenji_avero likes this.
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Bas pratim igru odavno i moja dobronamjerna preporuka je odigrati/cekati igru na high-end comp-u ili verzijama za next gen konzole. Ocigledno to nije ista igra, nemoguce da neko igri da 10 a neko 0. Znaci da ne igramo istu igru...
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Naravno da nije ista igra, ono je krs na base konzolama :D Fuj, na sta ono lici brate mili... Ajde sto baca na neku switch igru, nego sto bukvalno trza u zajtjevnijim dijelovima mape i gameplay-a. Mogu misliti razocarenje kod ljudi kad su je prvi put upalili na base konzolama, jos ko je bio nahajpan... Vidim i dionice su im krhnule drama.
     
  12. Decerto

    Decerto Komšija

    igra je vrh sto jest jest,ali da su je overhypali i to zestoko,jesu. Nisu jednostavno ljudi mogli dostic ta ocekivanja bez daljnih pomjeranja launch datuma.
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Kako je uopste moguce da je igra bila u developmentu sve ove godine za PS4/Xbone i sada na launchu najgore funkcionise i izgleda na bas tim platformama? Ok, igra ove velicine i kompleksnosti mora da ima bugova i raznih tehickih problema na launchu, ali ovo stvarno izgleda napusteno.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neigrivo na PS4 i Xbox One, tim ljudima treba vratiti novac. Nema tog patcha koji ce igru vratiti sa 10-15 fps i 720p na nesto bolje.
    PS4 pro i One X je minimum.
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Pretjerujete. Igram na PS4 - istina, loše je optimizirana, ima bugova, crashala mi je do sad četiri puta, ali mimo toga igra je odlična - atmosfera, priča, likovi, gameplay, muzika, svijet, questovi... Nije mi žao sekunde što sam kupio igru. Doduše, ja nisam muhanat po pitanju tehnički stvari, potpuno razumijem ljude koji su zbog toga razočarani jer ovo kao da je beta verzija. Meni to nije iznenađenje, sva tri Witchera su po izlasku bili loše optimizovani, a poslije su ih doveli u red mnogobrojnim patchevima. Očekivao sam bugfest i lošu optimizaciju, doduše ne u ovolikoj mjeri, da budem iskren. Uglavnom, igra mi je toliko dobra da me ovi tehnički problemi ne ometaju da uživam u njoj, a shvatam ljude koji će pričekati da je ispeglaju pa da onda počnu igrati.
     
    p4ja and Esh like this.
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne sumnjam ja da igra valja, ali gdje ce se isplatiti igrati tako. Pa ja u 5 godina na PS4 imao 3 crasha, dvaput Unity i jednom FIFA. Da mi jedna igra crasha 4 puta u nekoliko sati, to je katastrofa.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja na 24" monitoru ne zelim igrati na 720p, kako onda tek lose izgleda 720p ili u najboljem slucaju 900p na 50" TV-u? Ljudi ba 2020 je godina, igra se vuce na 15-25fps na ps4. Na XB one je jos gore, padne ispod 720p.
    Ovako je bilo i na prelazu sa ps3 na ps4 u GTA 5, cak je i gora situacija u ovoj igri.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ulozili su minimum truda na igru za base PS4 i XB1. Cisti money grab. Umjesto da zadrze cist obraz i postovanje koje su do sada imali oni ga unistise sa pohlepom. Steta.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jedini način da igra na base konzolama 'prodiše' je da uvesu low-res mode (cca 540p) sa zaključanih 30fps. :D
    Kupiš plazmu za stoju i prodaš kad završiš sa igrom.
     
  20. Filozof

    Filozof Aktivista

    A cekaj, hocete next gen. Igru, koja grafickim detaljima razvaljuje, open world, kijanu rivsa, da imate pimpek od 30cm i koji sve ku*ac ne!? A isto to hocete da igrate na konzoli staroj 7 godina u fullhd i 60fps? E pa hocete ku*ac! I ja sam igrao gta V na ps3 na 25fps pa sta? Tako je uvijek kad se prelazi na next gen i cao, isto ko da je ovo prvi put da se nesto ovako desi... Al mozete i srat mati mila