Da li je 700w dovoljno?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Nu_RaH, Jun 2, 2009.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    FU stevie :D

    @Nu_Rah: musko sam.
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Mozda je bilo od milja :lol:
     
  4. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    znam da si musko eto jok bit ces sexy chica koja je hardwareski freak XD al posto sam jezicar a hurmasica uvijek bila zenskog roda =P
    eh sad posljednje pitanje od mene na ovu temu: da li je DOVOLJNO cm real power 620m za sli 2xgtx260 superclocked ili MORAM imati barem 700w jer fkt mi je puno dati 270km za napojnu a moram placati i instrukcije za prijemni na etf =P
     
  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Mislim da je olympia 800w 262KM :D
    Pa ako ti je puno, rekoh ti gore, ti uzmi cm 620. Bice dovoljno, jedino te moze sputavati u ozbiljnijem overkloku, ali to svakako neces postici sa stock coolerom.

    Umjesto da si ucio i sada kupio extra napojnu, ti moras placati instrukcije, pih :smt003
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Radije odgodi tu drugu GTX260 i uzmi postenu napojnu. Da nisi uzeo SUPERFUNKYCLOCKED karticu, imao bi para za olympiu, ovako si izvalio lovu na taj sufiks koji si mogao sam napraviti u roku od 2 minute. Sljedeci put dodji prije nego sto kupis :mrgreen:
     
  7. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ne mora da znaci, posto je iz amerike roba, evga sc je cesto iste cijene ili 5-10$ skuplja nego inace. Nije neka usteda.
    Ali sudeci po trenutnom stanju na newegg-u, zezno se :D

    Jos uvijek moze uzeti olympiu 650w za 230KM :)
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Obicna EVGA GTX260 c216 je $149, a superfunkyclocked je $204, nakon rebatea dodje na $184, ali opet se radi o razlici od 35 dolara.
     
  9. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Gdje je 149$? Na newegg-u je trenutno 195$
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  11. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Promaklo ti je 'Recertified' ;) To ti je haman polovna.
    Obicna je kako rekoh 195$
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Stari se :lol: Promaklo mi.

    Ovako je $10 bez rebatea, $15 sa. OP-800 ako moze, ako ne moze, onda OP-650 (u obzir bi dolazila i SilentPro 600W, ali sa 14A manje na 12V nema mnogo da trazi pored Olympie). M620 nema u UE, Bog zna kad ce im doci sljedeca tura.
     
  13. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    pitao sam stize nekad do ponedjeljka mozda cak i u petak ovaj .... i u qsp-u stize u petak 100% zvao ja tamo... znaci olympia 650w je bolja od cm real power mod620w ???
    a sto se tice cijena grafe itd namjerno sam uzo clockovanu jer je razlika bila mala (a ja nisam nikad nish clocko nego mi jaran to uradi) a vako imam dozivotnu garanciju na nju pa me boli briga... samo da vam kazem koliko sam ustedio time sto sam izo preko amerike : proc, maticna, grafa i ram za 1140km pa vi skontajte kolko nas nasi uzimaju
    *edit*
    ova op 650 u pc plusu 266km... a mene bi izashla cm m620 207km... a silent pro 600w m 235km...
    a majko sta cu puno mi 266...
     
  14. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Naravno da je bolja. Ako ce ti u qsp-u ponuditi bolju cijenu za cm620, izgurace i ona (posto su cini mi se jeftiniji od ue a imaju skoro identican program).

    edit: pa covjece, objasnio sam ti vec da su na stranici pcplusa stare cijene... Gledaj genelec.ba, dostavice ti i oni ako treba, a ako nista mogu poslati za pcplus da je tamo pokupis. Izvalio preko milju za racunar i sad 50KM+ puno, e svasta.
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sve do jednom :mrgreen:
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ma kakva dozivotna garancija... Cim izadje gt300 ona zavrsava :)
    Sve i da ti sutra crkne, dok ti to posaljes u ameriku, pa dok zamijene, pa postarina... :) Garanciju zaboravi kada uzimas u drugoj drzavi, osim ako nemas konstantan kontakt i prevoz dobara.
     
  17. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    hehe istina je to oko garancije nego da sam bogdo uzeo i napojnu u americi al nije mogla stati .... moja finalna odluka je cm m620w ako Bog da pa posluzi svojoj svrsi sa 5 godina garancije itd ... eto hvala vam i time je ovo zavrsena prica...
    Dokazali ste da ste najjachi hardware forum =DDD
     
  18. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    Kupio sam Coba Nitrox 750w :D 210km beton nema jache :D:D:D:D eto hvala vam josh jednom
     
  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Gdje to nadje? CWT radi tu napojnu, kvalitetan proizvod (Corsair TX750W je ista stvar).
     
  20. Nu_RaH

    Nu_RaH Novi član

    hahahaha necete vjerovati preporucio mi je random tip iz pcplusa XD ja nazvao za SST OP800w on kaze imaju oni svoju kaze da mi nju preporucuje XD ja se malo informiso i cini mi se dobra