DATA RECOVER IZ FILE AND SETTING WIZARDA

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by polkinghorn, Sep 6, 2010.

  1. polkinghorn

    polkinghorn Guest

    Khhm..
    Pošto sam koristio file and setting wizard na računaru spasio sam fajlove u USMT2.UNC folder gdje imam 3 fajla IMG0001(2,3).dat i fajl i fajl status sve skupa oko 6 GB
    Pošto je taj računar formatiran probao sam uraditi recover ,al file and setting transfer wizard mi daje gresku kao da navedeni folder nema odogovarjuće podatke,drugim riječima fajlovi su sjebani.
    Nakon žongliranja sa xp SP 2, i 3 stalno dobijam istu grešku.
    pretražio sam net uzduž i poprijeko i našao fastconv exe naredbu u comannd promptu sa kojom bi se možda i moglo nešto uraditi al conjak ,opet dobijam info o lošem fajlu
    Nakon toga sam tražio softwer da iz ovih .dat fajlova izvučem podatke ,ali sve što sam uspio je da nađem software za ekstrakt medija fajlova (slike,film,muzika) al office fajlovi jok
    Ima li iko kakvih ideja?
    NIJE MOGUĆE DA NEPOSTOJI SOFTWARE ZA EXTRAKT FILEOVA.
    Normalno ovo mi gori i na ivici sam ludila :(
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. polkinghorn

    polkinghorn Guest

    Odatle sam i ja krenuo,tu sam nasao linkove za microsoft pach i za fastconv,al nista od toga mi nije pomoglo.
    Inace fajlovi su bili pohanjeni na sistemu win 2000 server,mada mislim da to nije problem.
    Vazi mi rjesenje za otvaranje fajlova na bilo kojoj platformi (win, xp ,7,mac pa cak linux)