Destiny

Discussion in 'Konzole i igre za konzole' started by Patton2410, Jun 14, 2014.

1. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Ocekivano slabe recenzije :)

2. Patton2410

Patton2410 Overclocker

Ne kontam smajli? To tebi kao drago ili sta...

3. Reventon

Reventon Veteran foruma

4. bhd

bhd Veteran foruma

Otplatili hahahha

5. AdoSA

AdoSA Komšija

Igrati FPS na konzolama (gamepad) mi je toliko neprirodno da se graniči sa retardiranim. Nakon godina i godina igranja sa Keyboard+Mouse combo-m, gamepad mi dođe kao da pokušavam svirati klavir nogama. Još kada uz to dodam da je u pitanju MMO... Ali svakom svoje, vjerovatno sam ja već toliko uvučen u način na koji igram da mi ovo zgleda skroz bez veze... Stari se jbg :grin:

Kad se sjetim groznice kada sam počeo igrati WoW malo vam zavidim... Onaj feeling kada sjednem da se logujem... Priceless

6. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

ja kad sam pokusavao igrati znaci dzojstik u rukama i mahinalno ga ispustim i namjestam ruke kao da je tastatura i mis tu

ovaj destiny mi se svidja ali steta stoga nema za pc

7. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

8. NAILS

NAILS Veteran foruma

Gledao sma gamespot recenziju. Manje-više isto sto je na ovoj temi receno. A u igri nema ni Š od MMO.

Cekam in depth recenziju angry joea.

9. ColdFire

ColdFire Overclocker

10. Neo Bahamut Zero

Neo Bahamut Zero Veteran foruma

Još je više retardirano sjediti pogrbljen pola metra od monitora. Tastatura i miš mnogo bolje mogu dočarati držanje oružja od par kila...

11. NAILS

NAILS Veteran foruma

Daj ne zezaj, ko to danas ne moze kupiti gamepad od 20KM i spojiti TV sa kompom ? Da je bolje igrati zavaljen na kaucu sa gamepadom nego sa mišem i tastaturom na stolici, svi bi radili.

Stola nemam sa'ce deset godina.

I prije ces se pogrbiti u concave položaju na kaucu. Više od pola godine sam presjedio na seciji zavaljen za kompom bas kako konzolisti rade. Od decembra do 6 mjeseca. Živ se iskrivio. Jedva docekao da vratim svoju staru debelu udobnu fotelju sa ravnim ledjima.

12. Patton2410

Patton2410 Overclocker

Svakom njegovo. ;)

Sto se tice Destiny... Evo igram 4 dana vec, i sugurno imam preko 30h igranja. Onaj osjecaj kada ugasim igru, pa jedva cekam da je opet upalim. Po tome mogu dati svoje licno misljenje da mi se igrica pravo svidja. Igrao sam sa rajom iz cijelog svijeta, i niko je ne kritikuje kao vi ovdje. Ja ne kazem da je igra sad neko savrsenstvo, jer nije, i nisam licno ni nasjeo da hype da ce biti nesto groundbreaking, jer sam naucio iz prijasnjih iskustava, ali kako vi ovdje pricate rekao bi covjek da je obicno smece. Imam prijatelje koji nisu u opste SF ljubitelji, pa uzivaju u igri i ne ispustaju je. Ja bi joj dao nekih 8.5, jer ima nekih stvari koje bi mogle biti bolje.

Prvo probajte igru, pa dajite sud. A ne ovako kao pregledali koji stream i odjednom svi experti. Igrati i gledati su dvije razlicite stvari, i nikad ti preko streama ne mozes sebi docarati pravi dozivljaj. Imam tako prijatelja koji nije uzeo igru, i sad sve gleda recenzije i pokusava vamo nas ubjediti da je igra bezveze i da nije vrijedna igranja. A nas vamo 30 sve sretni i uzivamo u igrici. Nigdje veze. hahahahaha. A da je proba licno svidjela bi mu se. Ali eto ne zovu nas Bosance djaba tvrdoglavim.

13. ColdFire

ColdFire Overclocker

Svakom njegovo . Meni je vec u beti bila dosadila .

14. AdoSA

AdoSA Komšija

Nemoj biti smiješan drug... Znam da si fanboy i, ako tvoj forum rank je stvaran, SONY employee ali fakat pretjeruješ sa pojedinim komentarima. Budi realan

@Patton
    Nisam ni tekao da igra na valja pošto ne dajem sud o nečemu što lično nisam probao. Govorio sam o načinu igranja FPSa sa gamepad-om generalno

15. Neo Bahamut Zero

Ja pretjerujem a ti pričaš pizdarije kako je retardirano igrati sa kontrolerom. Za mene su osobe koje se ne znaju adaptirati na neku vrstu kontrola zrele za specijalnu školu.

16. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Pretjerujete i jedan i drugi. Normalno da je s misem bolje, ali nije sa gamepadom tako strasno, samo sto nema nijedan PC igrac volje da se navikava na to, pa odma odbaci.

17. AdoSA

AdoSA Komšija

Vidiš drug ti si pravo bezobrazan. Ja sam rekao da mi je neprirodno u tolikoj mjeri da graniči sa retardiranim. To što ti prozivaš raju po forumu i spominješ roditelje, porodicu i razne stvari koje iole učtiv čovjek ne bi pomenuo govori samo o tebi... Nije problem oko moje, biće nekad negdje sastanak raje sa foruma pa mi onda u lice možeš pokušati reći neke stvari što govoriš na forumu ako budeš imao mu*a za tako nešto.
    Ovdje smo da iznesemo svoja mišljenja bez vrijeđanja drugih ljudi...

Ja sam rekao i stojim iza toga da je za FPS igre mnooogo bolji feeling na tast. + miš nego na gamepadu. I ne samo feeling već i sam gameplay može biti realniji

Otrovali smo, na kraju krajeva, temu ljudima što vole ovu igr... Sorry narode

18. Neo Bahamut Zero

Nemoj kenjat', prosipaš primitivizam i generaliziranje i fol kao iznosiš svoje mišljenje. Isto kao da ja posjetim BF4 topic i serem kako su svi retardi jer igraju igru na PC-u sa mišem i tastaturom.

19. AdoSA

AdoSA Komšija

Upravo tako, kao što sam već rekao... Stari se i za neke stvari se više nema volje niti vremena. Meni je FPS s g.padom neprirodan i kada JA igram osjećam se kao da sam totalno retardiran jer JA nisam navikao na njega... Nisam uopšte aludirao na bilo koga drugog u svom postu i kože god leži taj način igre neka uživa

20. Neo Bahamut Zero

Nebitno, nije sada da su to neke stvari od životnog značaja, samo mi generalizacija bilo čega ide na živce.

Što se same igre tiče, mislio sam da će pokupiti sve desetke (ili stotke) redom, a ono ispade tek ok igra. Bio sam spremio pare za PS4 ukoliko Destiny bude nešto neviđeno, ali izgleda ništa id toga.