Digitalac sa funkcijom snimanja videa u 100fpsa?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, May 11, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Zna li neko koji su to modeli i gdje ih se ima uzeti. LG viewty mobitel i Casio modeli ne dolaze u obzir.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo pazi kad pise da snima sa 100 i vise fps-a.. neki nemaju konstanto kako pise vec broj slika varira.
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Ok kume hvala, al znas li koji model slucajno?
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Stvarno nemam pojma koji modeli tacno imaju... 99% je "zakucana" na 30.
    A sto je fazon u digitalcu ? Sto ne vidis neku slabiju kamericu il sta vec...
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Nije bitno digitalac ili kamera samo mi je potrebno "high speed" snimanje za neku pristojnu sumu.
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    U radnji imam oko 300 digitalaca i fakat nisam siguran da li ijedan ima video zapis od 100fps-a. Ali pored aparata imamo i kamere pa cu provjeriti i javiti kada odem na posao (druga smjena).
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Ok, THX!
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    imaš na pce odgovor, pa zovi tu u zagreb nek ti šalju busom :D
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Koja si ti legenda :D Ovaj FH20 je odlican ima li ga gdje u Sarajevu uzeti, da ne napadam Zagreb odma?
     
  10. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja sam ti provjerio na poslu. Slabo. Od aparata nema ni jedan. A 90% kamera koriste mini DV sto sumnjam da te interesuje.
    Jedino ima JVC GZ-MG 330 sa HDD-om 30GB, ali nigdje na internetu nisam našao podatke o fps-u, dok kolega tvrdi da bi trebao imati 100fps.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Kojaje to nebuloza.. trazio sam i ja statistiku o fps-u.. ma kao da trazim ime i prezime lika koji je sklapao aparat. Nidje nista.

    A ovaj kasiJo:

    ..no coment
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Kao u Wanted-u, uhvati krilo od muhe. :)
     
  13. Nani

    Nani Komšija

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne znam sada koliko ti je 224 x 56 rezolucija upotrebljiva na 1000fps-a.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Bit ce ok i custom mode 30 do 210 fpsa, a 56p je zaista malo.