Dodaci za telefone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, Feb 4, 2013.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Poz raja ne vidim da ima tema o dodacima
    Za telefone. Ako ima molim admine da premjeste temu tnx.


    Elem ono sto mene interesuje koji covrr i zastitna folija za s3 su najbolji izbor. Ja imam neku a vec se pocela odljepljivat i tackice zraka se pojavljivat.
    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. pac

    pac Komšija

    Mozda nisi fino postavio foliju... najbolje je to pomocu bankovne kartice. Meni licno su se najbolje pokazale najjeftinije sa ebay-a tj. one malo tvrde zato sto poslje iako ti se pojavi koji baloncic mozes ga komotno istisnuti sa karticom.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ma za te covere ne treba da se covjek trosi, ovdje su ekstremno skupi i kad ga pogresno stavis batalis recimo 10KM odmah, zato narucis sa eBay-a pa se naucis stavljati nakon 2-3 (imao sam istih problema).

    Ja za S3 koristim i koznu futrolu (s prijeda) a od pozadi lezi u onoj tvrdoj plastici jer ga u skoli cesto koristim na stolu pa da se ne izgrebe. Kada idem gdje vadim ga iz svega jer je ionako velik, a kad nabacas kojekakvih okvira nije to to. Kupljen je da se koristi a ne da se cuva :)

    + kupio sam i storage za bateriju tzv. napunis je i onda ako ti nestane baterije negdje gdje nemas dostupnost samo ulkjucis putem USB-a i punis (2-3 punjenja, u zavisnosti od velicine - korisna stvar ako ides negdje na kampovanje ili duza putovanja biciklom etc.)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Koristio sam te folije kad sam tek uzeo mob, onda skinuo, kontam - pa nisam kupio mobitel da ga cuvam u kesi :D

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam alergican na bilo sta na telefonu, dokle gura gura. Ni folije nemam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja sam prije nosao te covere i folije, vise ne jer bas ljepotu telefona i rad njemu nije isti sa tim.
    Mozda nisam koristio dobre covere pa imam ovo misljenje, jedini cover koji mi je dobar je u nokie n9 mi bio i lumnia onog dizajna, uz njih je dolazio cover koji kad ga stavis na mob nije se uopce primjetio i jako je tanak bio.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja nosam onaj hard case cover, Nilkin za 808, iz praktičnog razloga, telefon mi je bijeli, a često sam negdje na terenu gdje ima dosta prljavštine, i za čas bi bio crni. Inače, ne bih nosao ništa.
     
  8. JaLa

    JaLa Komšija

    Koji god sam do sada telefon imao, nit foliju nit futrolu.. Malo se izgrebao nakon duzeg vremena, al nista strasno. Samo ga treba pripaziti malo i nista od folija... :)
    Trenutni telefon nosim kao sto sam 3310 bijelu nosio :D
     
  9. pac

    pac Komšija

    Ja sam alergican na ogrebani touch screen, koji god touch screen tel sam dosad imao, imao je i screen protector jer ga jednom stavis i zaboravis da si ga stavio razlike nema nikakve.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja nikakve zastite ne koristim,mada bi bile od pomoci,jer sam ostetio ivice telefona a i razbio staklo od kamere kada mi je ispadao par puta ali kao sto rekoste,kupljen je da se koristi
    iako je bijeli i poprilicno osjetljiv,nisam ga zastitio a na displayu nema ostecenja,nema packe jer nikada ne stavljam ostre predmete u isti dzep sa mobitelom,tipa kljuvece,kovanice,olovke,itd a ekran uvijek u dzepu okrecem prema nozi,tako da ga ne bi razbio

    nisam ni trazio te covere,ne znam ni ima li za moj mobitel :D
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja dosad nijedan telefon nisam izgrebao...sem kamere zbog spustanja. Al sad imam onu silikonsku zastitu samo zbog toga. Al za display tu se dvoumim dali ili ne koristiti.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kakav je taj storage imas sliku...info kakav

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam davno uzeo foliju za svoj galaxy mini za dolar dobio 3 kom a touch radi perfektno. Kada bi je skinuo telefon bi bio ko nov a ima mu godina i po.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Drasticna je razlika vozat po staklu i plasticnoj foliji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. pac

    pac Komšija

    Zato sam i prije napisao ako koristim folije samo tvrdje/plasticnije. A sto se tice "vozanja" po telefonu preporuka kvalitetnija (markirana) mat folija ;).
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Cuo sam za tu mat foliju koja je cifra?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Imao sam tu mat foliju, bolja je neg te shiny varijante. 7 KM kosta, u Importanneu, ona radnja sa telefonima.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sto je skide vedo nevalja il...

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma nije to to, drugaciji osjecaj kad grebes po njoj, ne svidja mi se :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2