DOOM 3 stigao

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kenci, Aug 13, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    jesil siguran da ti je ta konfigauracija :?: :mrgreen:
    valjda je vrijeme da sistem osvjetis novim setom drajvera i novim os-om :idea:
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Saso mange dodje sa tim original D3 :).
     
  3. TIPKA

    TIPKA Novi član

    Kanta:
    p4 2,4 b, BBAti 9500pro 128mb, gigbyte ploca 8ipe1000mk p4titan, kingMAX 512 ddr 333mhz dual chanel, 3 coolera najjeftinija u plusu (svijetle:)
    leti na rezi 1024x768 32, na medium detaljima, negdje cak se popne na 60 frejmova (fraps 1.90), inace igram na 1280x960 (igro farcray i letio) ali doom3 nemere dolazi do usporenja kad se pojavi j**na para.
    cuo sam za nakav tviker za atijeve kartice od humusa al probo nisam imo srece mozda nisam ubo kako treba :p
    pozdrav
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    nesto sumnjam da far cry leti na toj rezi i high ili very high detaljima sa 512 rama...vise je to mucenje pc-a :)
     
  5. TIPKA

    TIPKA Novi član

    pa ne leti na very high leti na mjesavini medium i high (water je postavljen na very high) sto je ja mislim dosta za fino uzivanje u travi i moru i krvi :twisted: btw imam 2x256 rama koji radi na dualu :alien: tako da i to pomaze malo ....
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Pa svi imamo 2x256MB koji radi u Dual Channel Modu :D.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    koliki ti je protok rama ? je negdje oko 2.7 GB/s
     
  8. TIPKA

    TIPKA Novi član

    U aidi (aida 32) pise da je 5,333 gb/s
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    ma daaaaaaaaaaj ddr 333 i 533 sabirnica da izbije 5.3 jedva toliko izbije preshott 800fsb i ddr 400 :wink:
     
  10. TIPKA

    TIPKA Novi član

  11. ming

    ming Veteran foruma

    znam te pusko dok si pistolj bila (to ti je teoretska a intel p4 northwood na 533 iskoristava 60% od toga) imas dole na kraju testove brzine pa pokreni pa javi
     
  12. TIPKA

    TIPKA Novi član

  13. ming

    ming Veteran foruma

    e sad je dobro inace ja dobijem oko 3300 na 220 fsb-u 8)

    pogledaj ko je tata na vrhu poredka (to je onaj socket 940 tj. onaj sa ecc korekcijom memorije socket 939 sukne oko 5.900) od teoretskih 6.4
     
  14. TIPKA

    TIPKA Novi član

    ok
    to je to onda, ma ovo ja sad testove izvrsio sa upaljenim winampon, crazy b. i ws_ftp op (nije da se vadim al eto :lol: )
     
  15. abasi

    abasi Aktivista

    moram i ja kupiti ovaj FAR CRY da vidim nesto zbog cega je bila prasina do neba :)-
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    jos ga nisi probo :cry:
    posramio je hl2
     
  17. TIPKA

    TIPKA Novi član

    pa nije jos.....
    kad izadje pa ce onda :D
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    pozuriiii
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Igraj Victoriu
     
  20. abasi

    abasi Aktivista

    Nisam ga jos probao majke mi :mrgreen:

    Nije moje da zurim... :)

    a install ga kad mi ga neko donese kuci... znaci nikada :lol: ...

    P.S.
    trenutno na kompu neam ni 1 igre... sem onih sto dođu sa win XP om :)

    oladio sam se gaminga i slicnih sranja ... :wink: