Duke Nukem Forever

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 19, 2007.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Dobro je i vas i dukea. Bas me interesuje kolko vas je igralo duke nukem 3d prije 1997 ?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma


    1996 je izasao, igrao u euroklubu, cemu to pitanje? Ako mislis na ranije platformere, ne vjerujem da je neko probao (od raje na ovom podrucju) radi festivala narodnih igara 1992-1995 (ovaj podatak se ne odnosi na Dinu Merlina, posto je on svirao iz njemacke).

    :lol:
     
  3. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ja sam igrao i platformer stari na dosu, dobio neki cd sa 1000 igara, a i djuku 3D sam odmah igrao cim je izasao demo, pa i kad sam zbavio full, nakon njega i ostale klonove poput Redneck Rampage, Blood, Shadow Warrior... Zlatno doba PC igara...
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    dnstuff i dncornholio ak se dobro sjecam :mrgreen:
     
  5. ming

    ming Veteran foruma


    dnkroz, dnclip

    Chiteru jedan.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    Pa odrasto sam na duke nukem sta cu nekada se mora i varati nemojte zamjeriti :mrgreen:
     
  7. Talnay

    Talnay Aktivista

    heheheh :D sta je mapa izaslo za djuku, mali milion.. ali mi je samo jedna ostala u sjecanju, Penthouse :D :mrgreen:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Djukac je legenda . Sjecam se bacanja bonera na one striptizete :lol:
    Negdje sam naletio da gasenje 3Drealmsa nece uticat na igru Djukca.
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Shake it baby. Do you wanna dance? :)

    bila bi steta ne vidjeti Shader 4.x striptizete :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Pikal se sto sam '98 igro Blood i MDK? :D
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bolje pitanje je koliko ste imali godina kada ste igrali duke-a 1996 (prosjek 10) :lol:
     
  13. apdejt

    apdejt Overclocker

    16, koliko li smo samo puta izostali iz skole. pa se konektujes modemom sa jaranom, pa onda uzmes onaj RPG pa sa prozora na prozor i deri se dok ne pocrveni ekran, u onoj prvoj fazi isto degeni. Ali su bila gotivna vremena to pravo.
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    23 (prije tri godine), hhhh
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  16. Esh

    Esh HWB

    Iako ima zanimljivih scena, misljenja sam da je igra bila na barem nekih 50% od kompletiranja da bi je ovi vec nekako izdali i na osnovu imena pokupili kakvu-takvu lovu.
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Pravo dobro izgleda, imaju gotovo više nego što sam mislio da imaju
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Siguran sam da cemo nekad dobiti novog Dukea te da ce Take Two iskoristiti brand da napravi odgovarajucu igru, naravno, uz neki ozbiljniji studio. U tom smislu, mislim da nema nista od nekih najava tipa da neko preuzme ovo sto je napravljeno i dovrsi posao. Misljenja sam da jedino mogu preuzeti neke ideje, pricu i slicno te da krenu pravit igru bez "making the best fps ever" hypea.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Uglavnom se 3drealms posteno obrukao sa DNF, vec vidim lov na licencu od ostalih timova, samo da ga se EA ne dograbi :lol:
     
  20. Talnay

    Talnay Aktivista

    Bice to EA ili Activision, u krajnjem slucaju Ubisoft.... :D