Dungeon Siege 2 vs sacred*underworld*

Discussion in 'Igre i konzole' started by wacko, Dec 19, 2005.

  1. wacko

    wacko Aktivista

    KO je igro ove naslove. Koji je bolji , koji ljepsi. Stavite svoje utisek molim vas pa da se odlucim sta cu igrati od ovo dvoje :lol:
     
  2. monK

    monK Komšija

    Igrao sam Dungeon Siege 2, ustvari kada imam vremena još uvijek ga igram (jednom mjesečno otprilike)...

    Tako, ispočetka sam mislio da je bezveze, pa mi onda i nije bio loš, sad mi je opet bezveze...

    Šalim se, može se igrati ako voliš hack'n'slash i napucavanje likova, imaš čitave hrpe stvari koje možeš pokupiti tu i tamo, ali meni lično ništa posebno...Na IGN-su rekli 8.5 (ili možda i više), u Bug-u su je maksimalno popljuvali (zato što je Microsoft izdavač, između ostalog)...Ja sam negdje između, ustvari malo više mi glava teži ka bug-u...

    Još jedan od derivata nastalih popularizacijom Gospodara prstenova (samo su ovdje mač nečega i štit nekoga u pitanju, katastrofa)...Muzika mi je odlična...Grafički je dobra...

    (off topic: gledam ove recenzije Kotora i Dungeon Siege-a, sve ženske likove ljudi pravili u igrama, i Gamespot i IGN, kakve likove vi pravite u RPG-ovima)...
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Nevalja ni jedno ni drugo, al ako vec hoces birat, radje pokupi Sacred :oops: