dvd player problem

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by twicker, Mar 1, 2008.

  1. twicker

    twicker Novi član

    pozzz

    imam sad cyberLink Power dvd delux v7.3 player (niije orginalan al sa kodovima) e gledam film i u po fkre smao stane ja kliknem jednom nista kliknem dr put samo se zatvori i moras ponovo :S...jel zna neko do cega je? il koji vec player da koristim ?


    ps

    na windows madia playeru nikako nema zvuka sto se tice dvd-a jer sam i na njemu probavo
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

  3. twicker

    twicker Novi član

    sve to sam skino sad na wmc nemam subtitlea joj ovo mi ide zestoko na zivce ne mogu ni film ko covjek da gleda
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    bs player pro
    Mada ti je taj cyberlink za vob i vom formate bolji,ali posto te ja nisam desifrovao...
     
  5. twicker

    twicker Novi član

    vidi brate upalim power dvd i gledam normala al odjednom zastopa stane i ja kliknem misem na sliku odnosno film samo mi ga zatvori ko da sam na exit iso :S
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    klasika
    lupi k - lite codece
    ili je do filma ....
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Jos mozes probati i WinDVD meni radi bolje od PowerDVD-a.
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Inace taj cyberlink vuce resurse ko kakva neman.
    Njegov instalacioni file je oko 100 mb,a kada ga otpakujes mislim oko 146 bude.
    Tako da moze biti do svega,npr. na mom starom pc-u pravio je probleme..
    Kazem ti ja ga ni sada ne koristim,imas bs player on je odlican za sve,pa tako i za subtitlove jer mozes da ih fino podesis te da im tajming sredis itd..
     
  9. ming

    ming Veteran foruma


    Pa ukljuci ga;

    view>options>output

    I pod ''direct show video'' stavi (VMR 9 Rendless**)
     
  10. wildflower

    wildflower Guest

    zanima me postoji li neki dobar player poput bs playera ali koji radi na visti? prije sam koristila bs uvijek jer mi je spajao dijelove filmova subove, ma zakon player, al sad se mucim sa wmp, ustvari najvise koristim media player classic ali opet nema sve opcije kao bsp...
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    BS player isto radi na visti, a tu je i gom player.
     
  12. wildflower

    wildflower Guest

    ma probala sam bs na visti ali nece, tj. samo audio radi medjutim video nista...mozda trebam neke postavke promjeniti... a probat cu i taj gom player
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Uz BS Player ti trebaju kodeci.
    Probaj k-lite codecs
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne trebaju vise.
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Tu je naravno i VLC player koji će da pušta "skoro sve". :)
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Probaj ''premotavat'' HD video na VLC-u pa vidi kako je dobar. Ja ne znam ko to jos instalira K-lite paket, zar jos ima raje koja to sranje koristi.
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    klite imam ja brijem... moram pogledat još :D
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Imam KLite, Zoom Player i VLC, do sad sam pokrenuo svaki video koji sam imao. E sad premotavanje u VLC je druga priča... al' ja svakako ne premotavam ništa. :D
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    pardoniram sulu... ffdshow imam.
     
  20. GW

    GW Moderator

    Šta fali k-lite paketu?