E-cigareta

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Vedo, Aug 1, 2011.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zar ti nisi presta prije godinu dvije? Inace ko god da je prestao udebljao se, koje ja znam. Pa se cuvajte po tom pitanju :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    Samo naprijed Vedo! Uz tebe smo :)
    A vidi, iz mog iskustva (a ev sad ce jos 15 dana i 2 godine kako ne pusim) je kad izbacis naviku da drzis u ruci nesto - to je to :)
    A ljubav prema cigari nikad ne umre :)
    Ja bi je sad zapalio ko da nisam nikad prestajao pusit :) Al et to kad pomislim bil je mogao, mogao bi al necu :D
    izbacis naviku i to je to :D

    sretno pa da nastavis u tom pohodu
     
  3. Mujka

    Mujka Komšija

    covjek pusio 50 godina 2+ kutije dnevno i to vecinom ove najjace tipa aura extra valjda se tako zove
    eno ga prestao skroz otkrivena mu fleka na plucima ;) najvjerovatnije progresivni rak
    https://www.youtube.com/watch?v=tCdOAzyKplM ovo kad pokazes malom djetu od 5 godina vice FUJ! kaka nevalja tako da znate sta vam je cinit ;)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    @dmr - prije vise od 4 god sam bio prestao na 2 mjeseca. Ovaj put nema povratka :) a to za debljanje znam, al evo trcim svaki 2-3 dan tako da mi kilaza9 stoji ista,nisam grama dobio :)
    Moze se, samo je bitno prva 2-3 dana biti jak, ostalo je shega shala
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dok sam bio u Svici tokom 3 mjeseca pusio sam dnevno pola kutije cisto iz dosade, evo kad sam se vratio u BiH ne pusim ni jednu niti imam zelju.

    Inace sam godinama pusio dok sam studirao pa sa prestao, uglavnom ponekad kad se zapijem sa rajom zapalim, to je nekoliko puta godisnje ali bez "ovisnosti" i obveze da nastavim pusiti.

    U mom slucaju je pusenje pitanje trenutka tj situacije , nikada nisam bio zarobljenik duhana i zato mogu da pusim mjesecima i da prestanem i ne pusim godinama.
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kada bi tako i toliko izdrazao, nebi vise ni pusio :)

    Ja sam pokusao nesto slicno kao Vedo, nisam dan/24h izdrazao, malo su problem ljudi oko mene, imam dosta pusaca na poslu i drustvu, zena ne pusi.

    Odlicno Vedo, dajes i meni morala ... ja sam zbog svega prije par dana gledao sportsku opremu za dom, oko 220 KM biciklo, oko 450 KM sprava sa 5-6 vjezbi : http://www.exercisehq.co.uk/images/Weig ... mbined.jpg
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    Dobro pusi li iko od vas bivsih pusaca ovu ecigaru ili ama bas nista ne pusi?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma sport je zakon, odtrcis 3 sprinta i hoce ti dusa na nos, zapjenis, vidis da si mlad a da ti je kondicija kao kod kakvog starca, zapitas se onda sta ce biti za 30 god ak ovako nastavis.
    meni sad dodje da upisem fudbal :D , jes da mi je 29 god i nista od ozbilje, al cisto da imam obavezu 3x sedmicno otici i ispucat se.
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Danas ravno 2 godine kako ne pusim :D

    Niti jedna jedina zapaljena :)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Bravo ljudino! Jos 13 god bez dima i smanjit ces rizik bolesti srca i pluca za 50%, ovo je naucni fakt :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017