EA Origin Access

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Jan 12, 2016.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    I ja sam uzeo godisnju pretplatu za xbox, 30 USD, Fifa 16, fifa 15, battlefield 4 po meni vec opravdavaju cijenu za godinu dana. Za onoga ko hoce malo da se reklasira uz igre odlicna stvar, ovim ozbiljnijim gejmerima vjerovatno nije puno interesantno ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  2. somer

    somer Aktivista

    Super je. Koristio sam na Xboxu, sad koristim na PC-u, uzeo radi Fife i BF4 i sad se fino igara nakupilo, a ostavit cu pretplatu jos jedan-dva mjeseca radi onih 10 sati free triala da probam Titanfall 2 i tako te neke nove igre koje necu uzeti day one, a imas i 10% popusta ako kupujes drito preko Origina.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uzeh upravo i ja.
    BF4 i trece nastavke Mass Effect-a, Dead Space-a i Crysis-a nisam igrao nikako, a i FIFA dobro dodje zbog drustva.
    Mjesec-dva pa vidjet cemo kako ce ici, i hoce li dodavati novih stvari.
     
  4. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Da se upišem u listu zadovoljnih pretplatnika. FIFA 16 je odlična. Skida se BF4! Samo da se nastavi redovno povećavati izbor igara i ovo bi bila prava stvar.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sve čekam kad će dodati Battlefront na ea access, prije nekoliko mjeseci odustao od kupovine u nadi da će brzo doći ali izgleda ništa još makar dva mjeseca.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sta je ovo najavljuju Battlefront i Mirror's Edge: Catalyst vise od mjesec, i onda samo ME stave, a od Battlefront-a ni traga ni glasa.
     
  7. black

    black Komšija

    Moram priznati da su posteni 5 USD ili 4€ sitnica ali ovako bi za sve trebala da bude konverzija. Mislim na graficke

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam svoj prekinuo, sve cekao Battlefront ali lazovi.
    Ostalo sto daju ni ne igram vise.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ubacise i Battlefront konacno prosle sedmice.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo sad nude trial 7 dana, i godinu za 25 eura.