Elektron EHP-606 HD Player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by apokalipso, Dec 21, 2008.

  1. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Nakon 20 dana cekanja dostave u nasu dragu BiH stigao mi je paket a u paketu napokon.....
    Za pocetak evo malo slikica i da vam kazem nakon 2 dana testiranja mogu reci da je vise nego dobar. Slika filmova koje ovaj player pusta vise je nego odlicna. Kristalno jasna. Zamjerka je za nasa slova Č i Ć u titlovima koje ne moze da prikaze ali mi se svidje to sto ima dosta drugih opcija za titlove. Prebacivanje file-ova na interni hdd je jednostavno i brzo i ide preko usb-a. Hdd se ne grije nesto posebno (granice normale). Posto sem slab sa umrezavanjem a ovaj player je prevo cudo kad se umrezi i izadje ne internet, podrobnije informacije oko ovoga cete dobiti dok uhvatim jarana da mi to sredi :lol: Za sada evo malo slicica a ostalo kad vise isprobam.
     

    Attached Files:

  2. d0ga

    d0ga Aktivista

    interesantno, koliko je para?

    odakle si narucio?
     
  3. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Izaslo me 500KM bez HDD-a narucio iz Amerike.
    Evo spojio sam ga na net radi prefektno cak ima i google earth, radi mu zoom do maximuma, cak pokazuje slike znacajnijih objekata u blizini :D .
    Probao sam i internet radio i internet tv i jos stosta sto podrzava na netu prefektno radi.
    Radi cak i youtube
     
  4. d0ga

    d0ga Aktivista

    odlicna sprava, sretno :]
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Budes li imao vremena opali slike software-a i 1080p materijala.
     
  6. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Evo slicica
     

    Attached Files:

  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Cool uredjaj.
    Zanimljivo web proizvodjaca je upao trenutno.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Dobro interfejs izgleda, jel ti to snimljen Nemo sa 7 HD-a i ti mu pucao titl il se moze strimat direktno iz neke baze?
     
  9. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Nemo sam skinuo sa neta BD rip od 8GB. Vise nego dovoljno. Ima toga jos kod mene :D
     
  10. d0ga

    d0ga Aktivista

    pa kakvu to konekciju imas ? flat?
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    9G ima :D
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    LoL @doga
    Ko da je 8GB s neta nesto specijalno. Ima ljudi koji nisu na adsl-u, pa se 8 giga skine za dva dana. :wink:
     
  13. d0ga

    d0ga Aktivista

    pa 100gb nekome nije specijalno... ima ljudi koji imaju zeznute konekcije, zato i pitam :]

    a za nemu nedam 8gb :D :D
     
  14. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Flat od 512 i zadovoljan sam :D
     
  15. d0ga

    d0ga Aktivista

    :smt002 ma ja, tako sam i mislio...