equalizer

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by NAILS, Dec 14, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    To sa ovim pax driverima? Da li sve audigy 2 rade sa njima, vidim ima vise verzija?
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bas mi neki dan ovo bilo, samo sto je kod mene bilo previse basa pa sam morao smanjivat. :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Da sa pax driverima ali sa controlpanelom i svim onim dodacima od onog danijel.K jer u pax driverima mi nije dosao onaj dio za bass managment.
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E ima tih vrsta i pod vrsta dosta al imam jednu sa tim firewire prikljuckom i nisam je nikad mogao natjrat da radi na 64bit windowsu da ne pravi problema.Na 32bit radi ko sat al na 64bit mi ledio komp sa njom svako malo. Dosuse tad sam probao sam danijel.k drivere,mozda bi sa pax radilo kako treba al ne tvrdim nista. Ovu sto sad koristim je bez firewire porta.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Znaci nije sigurna, ima li neko da ovakvu koristi na 64 bit win 7?
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  8. Mujka

    Mujka Komšija

    ja koristim audigy 2 zs na win 7 x64
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    uff te skupe, nema je ispod 60KM na piku.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma dobre su obe samo ja licno sad ne bih dao 50km za zvucnu koja ide na PCI,vec slijedeca maticna koju budes/budem uzimao lako moze nemati PCI port na sebi. PCIex1 je ono sto treba ganjati.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E realno gledajuci one dvije sigurno daju bolji zvuk al ova je funkcionalnija kao komad hardvera,ide na PCIe i ima izlaz za frontpanel sto je isto prednost,ja konkretno to koristim cesto jer igram BF3 navece kad svi spavaju,ubodem slusalice u frontpanel ovi regularni zvucnici se automatski ugase i przim.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Problem kod te je sto nema X-Fi chip nego defacto chip od starih Live kartica.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    znaci ova zadnja ne bi nikako mogla na win764bit ili bi bio slabiji zvuk? One predhodne dvije podjednako dobre?
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma radi ova zadnja na 64bit win7 nego ima slabiji chip nego ove dvije X-Fi,znaci koristi chip kao one prijasnje SB Live kartice samo preimenovan u X-Fi.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    aha, hajd vidit cu sta da iskombinujem, hvala svima!!!
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolji su PAX.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    da li sa pax driverima ostaje ova standardna konzola za podesavanje ili imaju svoju neku?