EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. selvin

    selvin Moderator

    Evo i malog pojasnjenja :D
    [​IMG]
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

  3. selvin

    selvin Moderator

    E vise je i postao glup fazon kad neko dadne gol da na ovakav nacin slavi, ovo stavljanje prsta na usta :) neko usutkivanje, sta vec hoce da kazu... Sad 50% igraca tako slavi, ovaj nacin slavlja im dodje kao modni trend.. :)
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jedva se probih u saobracaju od ovih papaka sto slave pobjedu bivsih okupatora. Reci da je turska (namjerno malim slovom) zasluzeno pobjedila Hrvatsku je priznati da je bilo posteno kada je sudija produzio onih osam minuta (kada je i pao gol) kada smo mi igrali protiv Spanije u kvalifikacijama.
    Uzdam se u bracu arijevce da umlate ove turke za koji dan. :x
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija


    Mah. To je fin potez da se usutkaju nafuranti :wink: Pogotovu mi je drago jer su usutili pola hercegovine i Kotromanjice :lol:
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne znam sta su se neki razvikali kako je sudac produzio milion minuta, pisalo je lijepo 1 minuta nadoknade i Semih je primio loptu na ~121:00, nece svirati kraj kad je lopta u 16-ercu...

    edit: evo upravo sam provjerio na snimci, lopta u 16-ercu na 120:58, sut 121:00...
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ako je ko bio zakinut za sudjenje na ovoj utakmici, to su bili Turci. Hrvati nisu dobili nijedan karton, Turci 4, iako se jednako grubo igralo. Sudija nije svirao penal Turcima...
    Kao sto je XTRage gore rekao, ko se pozali da je utakmica bila previse produzena, nije upravu. BTW, koliko vremena su Hrvati slavili? Ta minuta je sasvim opravdana.
    Kırmızı, beyaz, kırmızı, beyaz, ŞAMPIYON TÜRKIYE!
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    I N.Kovac nije dobio zuti za onaj start na Tuncaya (kad mu je krampone zabio u koljeno), a za isti takav start Turan dobije zuti i nece igrati u sljedecoj.

    Toliko o sudjenju. :lol:
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    [​IMG]
    Svaka cast!!! Turci su pokazali po treci put na Euru da su kao ptica Feniks, neunistivi :)

    Hrvati su bili osjetno bolji tokom utakmice, ali to im sad nista ne znaci jer su ispali.
    Sto se tice sudjenja, dovoljno je reci da su Turci osteceni za najstrozu kaznu jer je Rosetti trebao dosuditi penal za onaj prekrsaj Simunica nad Tuncayem u sesnestercu.

    Kırmızı, beyaz, şampiyon Türkiye
     
  10. Zombie

    Zombie Aktivista

    Turci su dali go negdje oko 55 sekunde, nakon 120 minuta, s obzirom da su imali jednu izmjenu u produzetku, i da su hrvati go slavili "oho-ho", sasvim regularno je sudija produzio utakmicu. Turcima svaka cast, mentalitet i moral za 10.
    Nadam se da ce konacno i Spanci proci u polufinale.
    Vamos Furia Roja! :p
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Samo da se pohvalim da mi ovi nasi Turci jutros razvalise ogradu (oko 5 ujutro), valjda se malo slavilo pa hajde ako zveknes nesto/nekog nije biggy, rezultat je u prvom planu.
     
  12. 3125

    3125 Komšija

    Jedine dvije reprezentacije koje mi se ne gade igraju veceras jedna protiv druge :(
     
  13. wragg

    wragg Aktivista

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Papanluk, sta reci vise. Ovo samo kod nas mozes vidjeti. :|
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nemojte da dijelimo banove bez potrebe. Ima drugih foruma za rasprave tipa "ko za koga i radi cega".
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I am sorry :)
    idemo veceras ORANJE :) sve je spremno , zastava na zgradi :lol:
    2-1 , moja skromna prognoza
     
  18. kaiser

    kaiser Aktivista

    holandija aBd veceras uzima, ali nece biti lahko sa rusima
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    A ja rusa,svaka im čast.Igrali kako se od Holandije očekivalo.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nadigrali su ih Rusi totalno. Baho opet na limitu, svaka druga mu je "... majstor". :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.