EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    Pa je l' uzeo ko pare na Hrvatskoj?:) Meni je syss rekao ako si covjek, stavi pare na Hrvatsku i sad ga moram castit, haha.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Hrvati igrali fantasticno, unistili su Nijemce. Hrvati su jos jednom dokazali da odlicno igraju kada ih se smjesti u kategoriju autsajdera.
     
  3. kaiser

    kaiser Aktivista

    svaka cast hrvatima, odlicna utakmica, ali ga je podolski majstorski zakucao
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    1. parola:

    pogledajte semafor!!!!!!!!!!!!

    2. parola

    i dok pendrek po leđima praši, naprijed naši... naprijed naši!!!!!!!!!

    :D :D :D

    svaka čast našima, utakmica je bila užitak za gledat.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Švabe kurac od ovce. Kroati ubiše ko sa čitovima.
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    onaj drugi gol je cisti čit...lopta se odbija od stativu i drito Oliću pred noge. Olić impulse 101-čiter :lol:

    al' nema veze, nije jos nista gotovo. Švabo ce da uzme Austriju...
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    pa oliću je ovo jedina šansa da daje nešto golova, tako da ga ne morate odma ubit... siroti razumije samo "run forrest, run..." :D :D

    ako je nešto čit onda je to onaj žuti karton šimuniću za izbacivanje lopte... to je stvarno bilo previše.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Slozio bih se sa ovim za Simunica, isto tako, kad je Modric "faulirao" onog svabu, dobio je zuti karton - nije ga ni dotakao, a mogao je go da bude.
    Zato je Schweinstieger momacki dobio crveni. :D
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Pa ne igra se u drugoj opcinskoj ligi pa da je problem kad se nabije lopta preko ograde :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne znam sjeca li se ko one utakmice BiH - Farski otoci. Uglavnom, neki igrac je nabio loptu i lopta je zavrsila u Atlantiku. :lol:
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    žuti karton za Šimunića je opravdan...mogao je nekoga ozbiljno povrijediti u publici :D

    A Schweinsteiger je zasluzio karton.
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Jesu dobro igrali nema sta, ubili brasno u Svabama
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Ja mislim da je čit onaj penal za Austriju, a vi kako hocete.. :)
     
  14. Amash

    Amash Aktivista

    Moze se reci komotno da je Hrvatska, do sada, igrala sa dvije repke. Prva katastrofalna protiv Austrije i druga FENOMENALNA protiv Njemacke. Svaka cast momci!!!
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Haha, to je bio Topic, nas igrac :)

    A Bogami komsije nam dobro odigrase, al svabe ce se opet provuci...
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Negro, nisi me skonta. Ja kazem thrvati dobro igraju kao da chitove koriste :D
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ja mislio da si nas napao, pa moro odmah obranu složit :D
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Juce nisam primjetio, danas gledao snimak pa Sabahudin T. kaze na pocetku utakmice: "Na tribinama su svi napaljeni... moze se i tako reci..." :lol:

    Danas Italija nesto slabo, po meni ne zasluzuju prolaz dalje, nesto bi vise volio da Rumunija u slijedecem kolu pobijedi Holandiju, da kuci odu i Francuska i Italija.. :wink:
    Ali eto Rumuni mogu proci i sa nerijesenim protiv Holandija ako i Francuska i Italija remiziraju.. Naravno ako Francuska veceras izgubi, po svim prilikama hoce, "Holandjani ih deru ko sa chitovima" Sulu :)
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa meni je najdraze kad favoriti otpadnu. :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ibrahimovic je rekao da ce se sutra oduziti bh. tifozima tako sto ce zabit 3 gola za pobjedu nad Spanijom pa preporucuje da stavite 100KM na Svedsku, kvota 5.95 :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.