EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. selvin

    selvin Moderator

    "Ribery... Umalo da ga ZGAZI pomocni arbitar.." :D

    Steta sto Holandija nece osvojit, iako najbolje igraju.. Doci ce im neka sugava reprezentacija koja ce se branit i izbacit ih na penale u polufinalu.. Vise o tome na http://www.prorocicaazira.com.. :)

    Svakako 100KM na Svedsku, i 100KM na Ibrahimovica kao najboljeg strijelca :lol:
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kako Holandjani metu pod sa finalistima Svjetskog prvenstva... Ali je komentator debil i to samo takav.
    Joj Ibrahimovica legende :mrgreen:

    Volio bih finale Hrvatska - Holandija :D
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Cuj nesto slabo... :lol: Italija je danas ostecena. Toniju je ponisten cist pogodak, a onaj penal je smjesan. Sreca pa je Buffon na golu.
    Ovi cergasi su nesto tu nacvarali. Bilo je slucajeva da prije svojih tekmi zovu vjestice i vampire da vracaju po stadionima. :lol: :)
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa ako je ono igra svjetskih prvaka, ono je preslabo.. Usporedi ih sa Holandijom pa budi iskren.. Tri i po prilike su imali, da im je bila neka malo bolja reprezentacija ne bi ni bod izvukli.. A penal je ionako odbranjen :D
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    :smt005
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Sta to sad? Nemas rijeci da ih poredis sa Holandijom? Znam... :D
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kako smo jaki ...
    Thats dismantlement Oranje style! :lol:
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Holandija je sad najmanje bitna, idu u cetvrtfinale i boli ih... :wink:

    Govorim o sudijskim lakrdijama i stvarima koje mijenjaju tok prvenstva. Toniju je ponisten regularan gol u 1. poluvremenu i ko zna sta bi bilo da sudija nije tokmak. I ta izjava ''penal je ionako odbranjen'' ti je bas nidje veze. Sta da su ga cergasi zabili? :wink: Sto se tice te igre, Italija nije igrala lijepo ni na SP ali ga osvojise.

    Ne navijam ja za Italiju, samo je zalosno da se ovakve stvari desavaju na Euru i da je sudjenje predmet rasprave nakon skoro svake tekme. Nedosudjen penal za Svicarsku protiv Ceske, onda onaj ofsajd i gol Ruda protiv Italije (UEFA je brze bolje sklepala nekakvo novo pravilo da bi se oprali), pa siljenje za Austriju protiv Poljske, pa onda ovaj gol Tonija i penal za Rumuniju... To nisu sitnice, to su stvari koje direktno uticu na rezultat i plasman na prvenstvu. :wink:
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja mislim da ce Holandija pustiti Rumune i zaje... zeznuti i Francuze i Talijane :lol:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Gol Ruda cist ko suza :) A i po meni je siljenje penal za Austriju, ali nece uticat na plasman jer obje ispadaju.. hehehe..

    Ali ljudski je grijesiti.. Errare humanum est.. Sto bi moj jaran rekao: "pa i oni su errare.." :lol:
     
  11. Amash

    Amash Aktivista

    Italija je debelo ostecena i bojim se da ce je sudijske greske kostati plasmana u sljedeci krug. Situacija u grupi c je poprilicno jasna. Holandija prva, nema potrebe za daljom borbom, pustit ce rumune da pobjedi u medjusobnom duelu i rumuni idu dalje kao drugi. Danas u ponudi je kvota na Rumune(protiv Holandije) bila 3,25 pa eto dobre prilike za kladjenje ako se uopste bude moglo kladit :)
    Talijanima se ponavlja losa sreca sa sudjenjem, sjetite se samo 2002 i katastrofalnih sudijskih greski koji su zamalo kostale Italiju plasmana u drugi krug, da bi kasnije sudijske greske onemogucile Italiji plasman u polufinale.
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Holandija igra, Holandija ruši, Holandija...i td :D

    narandže ce, po svoj prilici, da osvoje EP - imaju brze igrace, imaju jake igrace, kontre su im ubojite, Robben, van Persie i Nistelrooy su ubojiti.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Ma joj mora uvijek neko biti ostecen, to sto je sad bila Italija i prije 6 godina.. pa sta.. U slijedecoj utakmici ce biti neko drugi i tako dalje.. Kad vam poniste 3 gola, onda ste osteceni.. a par sudijskih gresaka i sa jedne i sa druge strane nije nista..
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    NeTRa1der, gdje je taj optimizam? :D Dizemo ovo prvenstvo 100%. Pustili smo Hrvatima prvo mjesto, pa da oni nalete na Tursku u cetvrtfinalu. :mrgreen: I onda, veliko polufinale. Njemacka-Turska. 8) Kako god, pola Njemacke ce da slavi. :smt003
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Selvine, nije ti ovo Bajramski turnir. :lol: Nevidjoh nigdje Bracu Hadziosmanovica. :lol:
     
  16. Nani

    Nani Komšija

    Kaka Italija, zabari, muka mi od njihove igre, godinama bunker, sad ce fino ispast i ko god da pobjedu fine with me!
     
  17. Amash

    Amash Aktivista

    Kako ba nije nista ako utice na rezultat a samim tim i na plasman?
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    @ zilo: ne postoji utakmica u kojoj sudija ne donese neku sumnjivu odluku pa taman to bilo i finale svjetskog/evropskog prvenstva ili lige prvaka.. ili Bajramski turnir..

    @ Nani: konacno neko da se slozi sa mnom oko Italije :)

    edit:

    @ Amash: Ako je ekipa bolja od protivnicke, jedna sudijska greska ih nece izbaciti sa Eura.. A Italijani jednu izgubise, jednu nerijeseno.. Nije to do sudija...
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Pobrk'o je sportove. Mislio je na rukomet.
     
  20. Amash

    Amash Aktivista

    Ne radi su tu o jednom pogresnom korneru ili autu, vec o penalu koji, zahvaljujuci "Gigi"-u, nije uticao na daljni tok i dva gola(jedan protiv i jedan za Italiju) koji su itekako uticali na tok utakmica, i najvjerovatnije ce Italiju kostat plasmana.
     
Thread Status:
Not open for further replies.