Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pelikan, Jun 8, 2012.

Nije ni bio na spisku i tek ga je stavio nakon hajpa od toga gola.

Hvala Spancima na 100Kmcica! :) Vecina raje u kaficu navijala za Italiju. hahahaha. Ma uzivancija je bila izaci uzeti nagradu uz aplauz. :D

Zasluzeno nema sta Spanci.

3. selvin

selvin Moderator

Ja na onom CM takmicenju, bio 32-33., ne znam ni ja sad, uglavnom prvih 30 dobija nagradu :mrgreen: Mada mi je malo cudno sto nisu uracunali finalnu utakmicu i kod nje sam pogodio pobjednika a pise 0 bodova, ali eto, sta ces :D

Pelikan Veteran foruma

Spanija igra citavo prvenstvo u 4-6-0 formaciji, Torres provede 189 minuta na terenu i s 3 gola osvoji zlatnu kopacku :lol:

7. zoi

zoi Veteran foruma

Zato je CR7 proveo 480 i dobio krompir :lol: Torres ne bi dobio zlatnu kopačku da je sebičan poput Ronalda ili Bale i tako tih igrača, jer ga je ona asistencija stavila ispred Gomeza ;)

[​IMG]

@patton: Je li to u Biznisu neko takmičenje bilo? :D

8. XTRage

Penaldo 3 gola od 35 suteva u 480 minuta, Mandzo 3/5 u 270 minuta, Mandzo ftw :mrgreen:

9. senad_986

senad_986 Komšija

Talijanima svaka cast, ali bilo je neozbiljno ocekivati da ce neiskusna ekipa, kad su u pitanju velike utakmice, pobijediti aktuelne svjetske i evropske prvake gdje je igracima poput Inieste i Xavija ovo bilo samo jos jedno finale - nisam siuran, mislim da im je ovo bilo cca 20 finale. :)
    Vec sam nakon prve faze vidio jedino Portugal kao ekipu koja bi mogla parirati Spancima, iskljucivo zbog Ronalda koji je bio usao u strasnu formu, ali, eto, iskusno i sretno ih je Crvena Furija preskocila.
    Samo, idu oni trokutovi Xavija, Iniestu i Busquetsa. :)