Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. Majesco

    Majesco Aktivista

    I evo ga 1.9 patch open beta, ali samo za steam. :D

    http://blog.scssoft.com/

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa aktiviraj key na steamu, ako imas oriđinali :) :) kao sto sam ja haha... imam ga i na ORIGIN i na steam :) igram preko steama, svi patchovi prije tamo izadju...
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Extra patch, valja ponovo instalirati :)
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja sam ga instalirao, ali nisam probao. Veceras cu, pa javim utiske...
     
  5. kio

    kio Komšija

  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sta nego valja :) ja sam platio 30$ :)
     
  7. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Ovaj gold za 10.20 eura ima sve jel da koliko sam razumeo? :)
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    ja sam ga kupio, trebalo bi da ima sve do sad sto su izdali :wink:
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da, to je ETS2 + Going East map pack :)
     
  10. kio

    kio Komšija

    Kupih i ja sa greenman :D
    Uglavnom vozim na autobahn, i probam da kocim i zapucam se u ogradu valjda pritisak u kocnicama pao :roll:
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahaha pa da :) ne mozes ti kociti 100 god :) treba malo i popustiti da se nabije pritisak, ali zato postoji motor brake (obicno je to slovo B na tastaturi) i naravno parking brake (obicno razmaknica na tastaturi), posto prepostavljam da jos nemas kamion koji ima retarder :) ja noznu kocnicu koristim samo kad trebam stati skroz. tri stepena retardera su mi dovoljna za sve ostalo...
     
  12. kio

    kio Komšija

    thnx for tips, evo skidam ovaj novi patch :)
    Dobro ovo dodje kao simulacija voznje, znakovi, grad, okolina :)
     
  13. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Uzeo sam i ja, cini mi se kao odlicna cena. :)

    kio, pa da, jos ako volis takve vrste simulacije odlicna je igrica ako vozis "po propisima" i ne juris kao manijak onda igra ima vrednost, inace je bzvz :)

    Jel rade modovi na 1.9 verziji? ovi sto su testirani na 1.8.2.5 ? imate li neke dobre modove? Tacnije mislim na prikolice i eventualno mozda mapu neku ?

    Inace sto se tice retardera, kako se on koristi, mislim izaberes jacinu i jel to odma deluje ili moras jos neko slovo izabrati, jer se kod mene ne desava nista, pa ili ne znam kako ili taj kamion nema retarder . (rec je o prvom kamionu cim dobijes da odradis ono uputstvo kao pa kontam da bi trebao imati taj kamion to) :)
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    retarder je posebna kocnica u motoru, i da bi ga imao, moras kupiti motor koji ima u oznaci R. trebas imati 2 tipke za retarder. s jednom povecavas stepen retardera, a drugom ga smanjujes, odnosno gasis. Ima mapa dosta, ali nijedna ne radi sa v1.9, jer su tu mnogo stvari izmjenili. Ja koristim promods mapu, koja je odlicna. trenutno moderi rade popravku, da bi se mogla koristiti na v1.9. na sajtu http://ets2.lt/ imate dosta modova, pa skidajte sebi :)
     
  15. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Reci kad izadje ta mapa tj kad je srede za 1.9 verziju, i jos nesto, jel taj mp do kraja proradio ili se jos uvek radi na tome? :)
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma zaboravite na MP jos uvijek. To navodno radi grupa entuzijasta. Sam SCS je demantovao da radi bio sta oko MP-a, tako da ne treba razmisljati o MP-u uopste :) ako nekad nesto bude, dobro i jeste.
     
  17. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Vec sam te jednom pitao za mapu drug, rekao si da koristis promod mapu ali ja tu mapu ne mogu naci tj ne znam na koju tacno mislis, dali bi mi mogao ostaviti link ovde ili na pm ako ti nije tesko da vidim. Jel su je sredili za 1.9x verzije? Kad se ubaci druga mapa, ima li sanse da ne moras ponovo pocinjati ispocetka?

    Da razumem sto se tice mp-a, ma meni i sp odgovara, kad samo pomislim kakvih bi sve igraca bilo mozda i bolje sam igrati :D
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    prvi pronadjeni link odavdje
    btw, promods mapa jos uvijek ne radi sa v1.9x
     
  19. Majesco

    Majesco Aktivista

  20. anel007

    anel007 Komšija

    za vikend obnovio sistem i zaboravio sacuvati save za kamioncice, lvl 20 i kusur sa garazom i 2 zaposlenika otisli bye bye :evil: :evil: