Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Zna li se cijena?
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam bio preorderovo za 18 funti, ali kad sam saznao da cu fizicku kopiju dobiti 26.10, umjesto na dan izlaska igre 19.10, otkazao sam preorder, i preorder digitalne verzije uradio na originu za 26,95E.
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Taj ko je klip pravio nastrado bi za 1 km :lol:
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehehe sto? :D :D sto je napravio sudar? :) desi se i to ponekad :p a veceras u ponoc izlazi igra. cekamo :)
    Evo Ton je napravio jos jedan video, gdje se vidi vise detalja, objekata, prirode....

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne to . Svera i zabacuje naglim potezima :D to nije bas zabavno kad imas 25t robe iza ledjima :D
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    e to je problem kad igras s tastaturom. ne mozes smotati i drzati taj ugao konstantno ako vozis u duzoj krivini, nego moras arrow keys left/right svako malo pritiskati, i to dovodi do "njihanja" kamiona. bas sam ga pitao, i potvrdio mi je da je igrao svo vrijeme s tastaturom, mrsko mu bilo volan skidati s tavana :D a covjek je beta tester, pa nije ni igrao nesto extra ozbiljno, jer su pri svakom novom patchu morali startati od nule, tj. profili i progress im je resetovan.
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igra je sinoc izasla, u ponoc :) sa oficijelnog sajta se moze preuzeti demo http://eurotrucksimulator2.com/download.php ja sam ga probao, i odusevljen sam (grafika, ugodjaj voznje volanom, dizajn kamiona...). ima sitnih nedostataka koje ce vjerovatno popraviti u narednom periodu (najvise mi smeta pretih zvuk kamiona iz kabine). odvezao sam nekoliko tura, i zadovoljan sam :)
     
  8. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Pičim po autobahnu navio neki švabski radio i uživam :oops: Zaljubio sam se u igru :smt007
    Ovo sa izborom pravog radija je nešto najbolje što postoji :)
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma samo rasturaj :) :) :)
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kad sam vidio gameplay, znam da ovo moram probati. Izgleda opustajuce vozati se kroz Alpe. :D

    Nije moguce da je igra teska ~550MB?
     
  11. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Zauzima oko gigu i po ali sam dl je 550 mb.
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Skidam i ja da probam ovo cudo :)
     
  13. Majesco

    Majesco Aktivista

    Igra je zaraza, u odnosu na prvi ETS.
    Upravljanje je mnogo bolje na tastaturi u odnosu na prvi ETS, mada bi se slizao sa volanom ko budali samar. Grafika odlicna obzirom da je igra teska 520MB, a detaljnost kamiona ne treba ni pricati.
    Odigrao malo sinoc odusevilo me, mada ni prvi nije bio los, dosao do lvl5.
    Jos ni jedan sudar nisam imao, mada sam izbjegao jedan za dlaku, kisa pljusti i maglovito kad ispred mene red auta stoji, na crvenom, na zeljeznickom prelazu, motaj u lijevo i koci, a usporiti sa 80km/h nije lako, uz pomoc rucne se jedva zaustavi. :smt003

    Jedinu manu bi prepisao kabini, nekako mi je kabina kruta, dobro bi bilo da su ostavili kabinu kao sto je bila u Trucks and Trailers.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tačnije 520MB. Ja sam je kupio sinoć :) zaradio sam 40000E,a onda digao kredit od 400000E, kupio garažu, kamion, i rentao vozača i njemu kupio kamion. Sad treba raditi i vraćati kredit :) extra igra :)

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Kako bi se ovo vrtilo na E5300 2.6, 2gb ddr2 i 4670 1gb ddr5 ali ina 24 full hd monitoru? Je li Vam djeluje zahtjevna igra?
     
  16. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Uopste nije zahtjevna ;)
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    a predpostavio sma da igra na tasturi :D
     
  18. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Nemogu da podesiim na 1280 x 1024 iako sve podesim u opcijama i odem na apply,sve se postavke učitaju osim rezolucije,pa izgleda tako grafički očajno :lol:
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa jesi li odabrao odgovarajuci omjer, mislim na 4:3, 16:9, 16:10.....
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    origi il ?