Euro Truck Simulator 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by kolinsb, Sep 20, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dream it :D btw, ETS zajednica uvelike trazi da se SCS odradi i multiplayer varijantu. Za sad su to odbili, jer moraju kod i engine izgleda od nule programirati. U izradi je Eurocoach simulator, tj. voznja autobusa. U v1.4.1 su vec ubacene autobuske stanice, i ocekuje se da ce ti autobusi doci kao DLC za ETS2, po cijeni od nekih 10tak eura. Također, SCS radi na igri pod nazivom World of Trucks, engine je isti kao i u ETS2, a sta je to tacno, jos se ne zna :) mozda tu bude ETS2+busovi u jednoj igri, pa vozis sta god zelis, a mozda bude i multiplayer.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako ko hoće kupit ETS sad na saleu, nek se javi meni da odradimo trgovinu, daću mu igru za 6 € :) Ne mora odmah uplatit lovu, može u toku ove i sljedeće sedmice ;)
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    Bolje da ti kredit napuni ako si te srece da nisi na predplati :smt005
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kredit mi ionako istekne prije nego 5 KM potrošim, nekad i 2 KM, tako da mi ne treba to :D Ako bi ko kupio, ima PM.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Multiplayer bi bio ludilo :D SVako krene sa nekim Dajcom i sa malo love pa ko za odreceni period zaradi vise :D stvaraju se savezi , prekidaju pffff :D ludilo
    Jel sad ima bolju podrsku za xbox gamepad ????
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    igrao si jucer, aaaaa :) :) :) :smt003 rekao sam ti da je igra cool :) :smt007
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Rekao sam da je ok daleko je to od cool :smt005
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Izasao patch 1.5.2 i donosi sljedece izmjene/popravke:

    Code:
    1.5.2
    Minimum requirement for Going East! DLC
    DATA
    
    Truck interiors appropriate for selected cabin type
    Several new cars in the AI traffic
    Lot of map tweaks especially in German/Poland area
    CODE
    
    Improved upgrade shop (addons and wheels handling, interiors) - you may encounter unexpected changes when shop is fixing your truck state
    Fixed pedestrians disappearing
    Fixed driver logs
    Polished automatic gearbox logic
    Consumption gauge and air pressure screen on Scania dashboard
    Hazard warning made independent of blinkers
    OPTIONS
    
    Steering sensitivity slider range increased (both directions)
    Steering non-linearity properly used with mouse
    Added rumble stripe sound check-box so that it's possible to switch it off
    
    a izasao je i DLC pod nazivom GOING EAST i kosta 10 eura :) takodjer, cijena osnovne igre je smanjena sa 29,99E na 19.99E, s tim da se sad za 29.99E dobije osnovna igra + GOING EAST DLC.
     
  9. kio

    kio Komšija

    Ti jos igrs ovo Kolins?, kako ti se cini nakon duzeg vremena :D ima li naznaka open world multiplayera.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni je igra super. Bas se fino opustim uz nju :)
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Izasao i novi patch v1.7.0 koji donosi novi Volvo FH16 :)
     
  13. Majesco

    Majesco Aktivista

    U slijedećem patch-u, ide izmjena AI-a. :)
    http://blog.scssoft.com/
    Code:
    Now our focus will shifting to 1.8 update, with the plan to bring you all new traffic AI code.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako neko ima visak CD key ove igre neka se javi na PM, imam jedan BF3 key pa da mijenjamo :) Narodna verzija mi farba kamione u pink lol
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  16. Majesco

    Majesco Aktivista

    U narednom patch-u 1.8 stize Scania Streamline.

    [​IMG]


    Sa Patch-om 1.9 ide izmjena AI-a i fizike, mada nije sigurno dali sa ovim patch-om dolazi novi DAF XF Euro 6, zavrsili su testiranje.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ta Scania se vec moze preuzeti u patchu preko steama. probao sam je, i meni nije nista posebno :)
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da malo ozivimo temu :) teret tezak impresivnih 35t, vucen novim Volvom FH16, sa modifikovanim motorom od 780hp :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    ja ove trave sto su napravili, moglo je to bolje :) hehe
    salu na stranu dobra igra ko voli ovakve stvari ja probao malo da vidim detaljnost kamiona i stvarno svaka im cast na tome, odradio krug poceo drugi i pokosio 7 auta na semaforu, instalirao gta 4 i vozio kamion na moj nacin.
    Ali cisto da se pogura dobar projekat vrijedi uzeti original koji i ne kosta puno.