Eve Online...da li neko igra?

Discussion in 'Igre i konzole' started by rades7, Mar 11, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa cekaj, je li se tu igra, ali se CEKA? kakva je to igra ccccc :shock: :D
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija


    pa dobro tvoji 5 godina i mojih 30 dana u EVE nije uporedivo :)
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    pa poenta je igre je da ne mozes odmah sjesti i potjerati najbolju makinu i igri. Nego moras 'istrenirati' skilove za tu zvijer, a to zna potrajati.... jako dugooooooooooo
     
  4. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Tyrannis = - space facebook
    - space farmville

    ^^ :x
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Joj cekam super carriera da mi se napravi :) Hocu i ja ove bombardere sa mini torpedima :D
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    I svega 3 tipa sa foruma igraju ovu masovku. Ne mogu da vjerujem :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ko je treci?:D
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    hm good point! Ako uzmemo u obzir da je zeleni penzionisao svog SC-a. Ostajem samo ja izgleda. Bas neki dan gledam kako je EVE surov. Ganjam neke tipove sa Ex Yu da se uzdruzim sa njima, kada neka corp war decdovala moju, i vidi vraga, prvi member kojeg sam pogledao iz WT corp je upravo sarajlija :oops: . Ona stara, ko ce koga ako nece svoj svoga.
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Ma ja sam se io nafuro da igram ali koce sada nobovskim stopama da ide dok uhaberm kako , ali definitivno dobar komad igre
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Hajde ako budes nastavio igrat, nacu ja kakve opreme da ti tushnem :) Lova za skillova isto tako nije na odmet :)
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    A jebiga moras krenuti iz pocetka da naucis osnove, ne valja preskakati. Ja evo neku godinicu haman u EVEu. Onako nije lose. Mada nisam PVP as, onako volim vishe da uderam PVE i da gradim stvari i tako to.

    Zeleni ti u nekoj opakoj null corp/alianci ?
     
  13. Moncho

    Moncho Komšija

    patch je nekih sitnih 1.3GB.

    Sve o patchu je ovdje :
    http://www.eveonline.com/updates/patchnotes.asp?patchlogID=217

    EVE ne radi sa procesorima koji nemaju SSE2. (Intel Pentium 3 i AMD Athlon XP ili starijima)

    p.s. poceo je update 5 clienata :)
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Vrijedi li pocinjati EVE? Ne igram nista ozbiljnije vec odavno, a EVE me prilicno zainteresovao.
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    Svakako da vrijedi. Cak i char od 20 dana je koristan. Naravno neces odmah moci da vozis sve fine stvarcice, ali to i jeste bit EVE, nikada ti nece pisati the end, uvijek ces imati nesto cemu da se nadas. I ja kada sam pocinjao, bojao sam se toga da cu biti beznacajan, ali sve lagano je doslo na svoje, prvo Empire, pa low sec, pa naganjanje sa drugima, pa 0.0 ( doduse kratko), pa W-space i tako dalje i sire. Ali sve svremenom dobijes.

    Uvijek vrijedi poceti igrati EVE. Neces se pokajati!!!

    Jedna prilicno zgodna stvar sa EVE om je to da iako ne igras aktivno igru, uvijek napredujes, dok recimo kod vecine ostalih masovki nije tako ako se ne varam. Dakle, ako ti se danas bas nesto ne igra/nemas vremena, samo naredaj skillove i listu i to je to. Drugi dan kada budes imao vremena iskoristis sve fine stvarcice koje si u medju vremenu istrenirao.

    Ukoliko imate neka pitanja, pitajte, znam ponesto o igri, a i Zeleni, veteran, je tu da odgovorimo na pitanja.

    p.s. trenutno igram sa 4 chara i brdom toonova :)
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja sam u BOB / IT od kraja 2004 :)

    Nisam odavno igrao, ali prije pola godine prekucao 100m poena :) Mozda mi se zelja javi sad poslje odmora ko zna. da probam novi patch i to.
     
  17. Dilberisimus

    Dilberisimus Novi član

    Ja igram EvE, evo već 2 godinice, i stalno pokušavam da okupim neki BiH tim u corp.
    Težak i izgleda uzaludan posao, imam nešto raje u corpu al ove domaće nikako uhvatiti, većinom raja iz dija-spore :)

    Igru toplo preporučujem i ako bude kakvih interesa po pitanju corpa i sl. neka mi se jave zainteresovani.

    Moj nick u EvE je isti kao i ovdje :)

    A može doći i na Bosnian channel u igri :)
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo ja instalirao sinoc trial verziju od 14 dana, reko da probam prvo. Nije losa igra, naravno jos sam zelen, ovdje treba uloziti dosta vremena, sada radim neke pocetnicke misije, skupljam lovu i tako. Nick mi je isti kao i ovdje.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ako ti se svidi, ako uplatis, javni da ti cusnem kesha. :)

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  20. Dilberisimus

    Dilberisimus Novi član

    Samo da ne bude spam, čisto da oživim post :mrgreen: