Event id 10016 windows 10

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by bhd, Mar 19, 2017.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne znam, ja koristim acronis jedno desetak godina i naviko sam na njeg, taj iz win10 nisam ni probo.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel peka neka tak acronis?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni nije, kako mislis da li je komplikovan?
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma da. Ajde skinem ako zapnem javim ti se. Ako ima sta da trebam paziti javni mi na pm. Def cu uraditi big backup

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    skini verziju 2014, ja sa njom radim. Imas li instalaciju jos nekog sistema ili samo tu od win 10?
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hajde kada je vec tema o gresci,da i ja priupitam za svoj problem
    naime,imam problem da mi se racunar zaledi prilikom paljenja i dizanja sistema
    obicno se zaledi kada se pojavi plava pozadina i kada pocne da dize win 10
    8 od 10 puta mi se zaledi prilikom prvog paljenja
    pogasio sam skoro sve programe koji se dizu sa win 10,ne znam sta bi mogao biti problem

    kada mi to zaledi,onda ga moram ugasiti na dugme i kada ga ponovo upalim,sve radi bez greske
    zna li neko sta bi mogao biti problem
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    probaj ovo. Kada ukljucis racunar stisci dugme za boot menu, F8, pa onda odaberi hdd/ssd gjde je win 10 pa vidi ide li tako bez greske. Ili samo udji u bios i izadji bez snimanja i neka nastavi boot.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Imam ja origigi i win7. Al necu sad da se vracam na taj sistem.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    pitam zbog eventualnog vracanja backupa, jer kad imas dual system samo uradis recovery sa drugog sistema, dok kad nemas moras praviti bootabilni usb.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Znaci ubogi svaki win 10 ima taj issue hahahah

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk