EVGA Classified SR-2 review sa Quad SLI GTX 480 i LN2 OC

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Reventon, Sep 11, 2010.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. efo

    efo Komšija

    malo je rec bolesno :/

    PSU: Antec 1200 watt power supply x2 and a Corsair 850 Watt power supply^^
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Imali smo i mi priliku da napravimo nesto ovako, ali nismo uspjeli naci dva Xeona kod nas, kao sto se moglo i pretpostaviti.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Predpostavljam dvije Antec 1200w za grafe i jedan 850w Corsair za ostatak hardwera. Skup je ovo sport. :)

    Sta ces, tako ti je kod nas, ili nema love a kad ima nema hardwera. Steta, a na slici izgleda spektakularno, mogu mislit kako je uzivo.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    koliko znam cika Slavo (Barico) je dilao Xeon konfe, pa vjerovatno je bio u mogucnosti zbaviti i same procesore :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Sta bi sa dva X5600 procesora?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Koja? Mislis na vrijeme kad sam trebao ja uzet Xeone?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    :D Ne bas, pitanje je bilo retoricko, sta bi neko ili ja, sa dva Xeon X5600 procesora poslije testa? Pretpostavljam da je jasno o kojoj cijeni pricamo..
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Jbga, nisam skontao na sta mislis :oops: :D

    Sve ima svoje trziste, bivsi moj shef imao konfu za koju je dao 8.000 Eura, tako bar kaze, (2 x Quad Xeona, ne sjecam se sad koja, 8800GTX (tad je ona taman i izasla) , 8 GB rama, neki pRo LG 22" i nemam pojma za diskove, bilo je externih pun stol :) ), jadna ti majka kad to cudo stavi da renda, ja se prvi put trznuo, kontao neko mi upalio usisivac ispod stola.