Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa mi i jesmo kao Englezi, ulazemo u travu umjesto u plasman :D
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ko ulaze u travu? NFSBIH, marke nije ulozio u tu travu. Sve je to Grad platio.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ne mogu da ne primjetim nepravilan oblik kruznice na centru :D ali je travnjak za medalju...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima snajperista kamaru na zgradama oko stadiona.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    ASHLEY COLE :D
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    BHRT idioti opet nisu sinkronizovali audio i video, ko da je prenos sa Marsa pa im pravi problem.
    Spahic dribla sam sebe koji kreten, zamalo gol ne primismo.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sam da sam jedini. 20min sam potrosio trazeci valjan stream koji se poklapa sa slikom. Da nisam nasao, gledao bih bez zvuka.
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Preko analogne BHT je bio uskladjen zvuk, samo na digitali nije. btw prvo poluvrijewme je zvuk bio brzi od slike a u drugom poluvremenu slika prije zvuka :D
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sad gledam reprizu na analognoj, i bas penal se izvodi... Komentator vrisnu gooool, a Dzeko tek prisao lopti da osuta. :lol:

    Sinoc sam pratio na BHT1 HD kanalu (uvijek otkljucan na Telemahu. Kao i FACE, SK1 i jos par cini mi se.), i nisam primjetio da je bilo odstupanja... Ali moze biti da i jeste, samo sam ja bio previse nervozan da bi skontao.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Bila je ista stvar i sinoc na BHT HD (Telemach)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, od prve minute. Prije šutanaj lopte komentarise promašaj. Sada vidim snimak na SK2. Da sam znao da su prenosili vidio bih prvih 20min.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma svejedno sam sinoc sve cuo prije uzivo, nego sto bi se desilo na TV. Tako da nisam ni obracao plaho paznju na zvuk na TV. Zivim u Lameli, i otvorio sebi prozore, pa sam ranije imao live zvuk svake prilike, i golova. Cujes raju kako pocne ono pred sansu galamit, a na TV se nista ne dogadja. Pogotovo kod golova je interesantno, skacem slavim, a na TV tek akcija ide. hehe.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Na TV-u je smetalo jer komentariše da nije gol prije šuta dok je tebi iz lamele i dalje bilo neizvjesno.. hehe. I meni se ovdje kod biroa cuje publika solidno samo su glasniji komšijski televozori.

    Nego sta je sa onom stranom lamele do stadiona/bosne ? Sinoc vidim ni jedno svjetlo nije upaljeno. Znam da su branili da se gleda tekma sa prozora lamele i sa zgrade na sjeveru ali nisu valjda i svjetla pogasena zbog toga.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koliko su raju prestrasili ovih dana sa silnom policijom, i ne cudi me da nije nikog bilo na tim prozorima. A, mozda su im i zabranili, ko ce znati. Bilo je konstanto policije u i oko lamela ovih dana, ali nisam upoznat, jesu li ikakve naredbe davali stanarima. Barem u mojoj lameli nisu, ali mi odavdje nemamo pogled na Bilino, samo na Bosnu i skolu sa druge strane.
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    *ebala vas sinhronizacija,kad nasi izgube serete po ljudima iz sve snage a sad kad su momacki odradili utakmicu serete po sinhronizaciji.Hoce li neko pohvaliti momke na dobroj tekmi?
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Bravo Zmajevi! Samo hrabro naprijed, nema popustanja! :D

    A ovo sa osiguranjem su ga malo preĆerali. Ali eto, ne dolazi nam Izrael tako cesto u goste :)
     
  19. Ziks

    Ziks Aktivista

    Znao sam de se u Visci krije ogroman talent :D
     
  20. mirzet1976

    mirzet1976 Aktivista

    Srbija izgubila 2:0 od Danske, Hrvatska na stadionu Poljudu oslikana svastika prijete im nove sankcije od UEFA