Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zbog cega hrvati protestuju protiv svog saveza?
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zbog toga sto im je Mamic i Bog i batina u HNSu. Postavlja svoje ljude kako mu je cejf.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    I kad se onda ocekuje odluka fife
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pretpostavljam prije iduceg kola kvalifikacija koje je pocetkom septembra. :D
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Brko i Džeki, dva havera, dva jarana, vjerovatno na izlaznim vratima Manchester Citya :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Smijesno, Grci, Poljaci, Srbi nikakvih kazni kad se pali nasa zastava ili ispisuje/uzvikuje noz...
    Ali ne dao ti Bog da te optuze za anti-semitizam.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve dok smo mi merhametli i dok se budemo izvinjavali za šamare koje nam lupaju, na nama ce drug praviti "gol razliku". Na svakom polju politike smo predmet zajebancije pa tako i u fudbalu.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nas savez se nikada nije zalio na provkacije, a Izraelci jesu za ove incidente.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znaci sarajevo treba dobiti kaznu za transparent 'never forget srebrenica' a vamo nas savez popi kaznu zbog kao antisemitizma, smijesno i zalosno
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Ne javlja se niko dugo na ovoj temi, izgleda svi halalili ovo prvenstvo :D Najjace sto smo na pocetku teme navikali borbu za baraz :D Realno, ako dobijemo Wales i Kipar, idemo u baraz, jer mislim da ce Belgija lagano sa Izraelom. Previse su srece imali danas sa Wales-om. A ako ne dobijemo Wales ili Kipar, realno nismo ni za baraza :D

    Btw. Besic je opet pokazao svoj IQ :D
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Danas sam odgledao cijelu utakmicu Wales - Izrael i nisu bas imali toliko srece koliko je Wales forsirao odredjene taktike. Najcesce su desni bekovi ili igraci sredine terena ubacivali kose lopte u 16m prema Bale-u. Tu i tamo koji napad po lijevoj strani, ali nista zapazeno, tek jedan-dva suta da su bila ozbiljnija.

    Belgija je danas pokazala da nije bas neko na koga se zasigurno mozemo osloniti, ali nadati se da ce ih pritisak natjerati da kuci tuku Izrael.

    Najveca briga nam trenutno treba biti Wales, koji nas moze lako iznenaditi, a nismo mi vala nista jaci od njih, pogotovo ako se Ibisevic bude forsirao u napadu, a skoro svaki kontakt s loptom mu odbijanac od nogu.

    Nadati se najboljem.
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Nisam gledao, ali 17:2 u sutevima i 11:1 u kornerima govori da se Izrael igrao autobusa :D Wales je trenutno dosta jaci od nas, ali igramo kod kuce, njima prakticno i ne trebaju bodovi, i moramo dobit jednu jacu utakmicu ako zelimo ici negdje. Zasad samo Izrael dobili, ako se on racuna da je "jaci".
     
  15. kio

    kio Komšija

    Mislim da je no.1 problem u fudbalskom savezu, tamo je rasulo. Kada vidis jace igrace tipa (Dzeko, Pjanic, Begovic...) igraju oni, ali ne igraju 100% kapaciteta, sto bi?, imaju maticne klubove kojih ih placaju. Mozda su prije i igrali, dok se nisu prodali u bolje klubove (potpuno ih razumijem). Drugo ako ces vec igrati za repku igraj, a ne ko Besic. Lik na dan "fair playa" gadja kramponom / busenom trave igraca i dobije crveni, potpuno opravdano. I onda ga ljudi brane, on kao temperamentan. Taj temperament cuvaj za svlacionice, takvo ponasanje ne dolikuje jednom profesionalnom igracu, pogotovo ne na terenu i protiv ovakvog protivnika.

    Druga stvar je potpuno odsustvo objektivnog i realnog novinarstva, posljedica naseg mentaliteta i neobrazovanja. Dize se repka, (pogotovo portali to rade, naravno zaradjuju od pregleda) u stvari niko objektivno ne gleda stvar. Treba biti doza pozitivizma, ali ne treba repku kovati u zvijezde. I onda nakon svake utakmice, koja ako nije isla po planu, mi imamo pripremljenje izgovore za svaku situaciju...

    Treba biti realan i reci, baraz je nedostizan. Treba prestati igrati na kalkukacije, oslanjati se previse na srecu. Repku treba dovesti u red, treba neko sa autoritetom, neko ko se ne boji da Dzeku, Spahica ukoliko pretjeraju posalje na hladjenje.

    Skraceno, kod nas je ovakva situacija https://www.youtube.com/watch?v=UKnklST0csw ali nema Obradovica :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iz prve ruke ti govorim da su to gluposti, igrači su za prošlo svjetsko dobili ogromne premije od saveza i FIFA-e. A ako očekuju da imaju plate k'o Ronaldo igrajući za reprezentaciju, onda ne trebaju ni igrati.