F.K.Sarajevo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Chem, Aug 11, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chem

    Chem Komšija

    pojma ti nemaš :p
     
  2. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    kako ce vas nabit rumunjezi usred bukuresta....plakat cete ko mala djeca :smt022 :smt022 :smt022

    4:0 k'o s pjesmom :smt082 :smt082 :smt082....a posto je rapid osnovan od grupe zeljeznicara, pa ti sad skontaj sta je analogija na ovo :smt082
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Pusti ba Big Brown, ova omladina se ne sjeca Besiktasa. Koliko ono bi na Kosevu 5:0 ili 5:1. Nafurali se levati igrali dobro u Turskoj pa na Kosevu Alaim i kompanija pisali rezultat za Wikipedije :lol:
     
  4. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Pa ne mogu da vjerujem sta napsia i osta ziv :shock:

    Na cemu baziras, tj, na kojim cinjenicama se temelji ova izrazita glupost?
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=gay

    Often used to describe something stupid or unfortunate. originating from homophobia. quite preferable among many teenage males in order to buff up their "masculinity"
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    evo prognoza:
    prvi gol ide 2-oj minuti...drugi u 7-oj i onda ce lagano da ih meze do jedno 78-e minute gdje pada treci i 88-a minuta 4:0

    sabahudin topalbecirevic...vidno iznerrrrrrviran :smt013 :smt092 :smt076

    a mozda i petica legne onako za raju :mrgreen:
     
  8. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Ja samo ovdje vidim zavist i mrznju prema FK Sarajevo, nigdje ne vidim neko razumno misljenje. Kladim se da 95% vas (u trenutku pisanja postova) nije znalo nista o ekipi Rapida i o koliko se kvalitenoj ekipi radi, a radi se o jakoj ekipi - pogledajte uspjeh u prosloj godini i koga su sve izbacili. A raspisali se ko strucanjaci - sve strucanjak do strucnjaka :roll:

    PS: Recite mi hocel biti 4:0 ili 5:0 da pordam stan i odigram listic. Hvala. :roll:
     
  9. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    5:0
    koliko ti je kvadrat tog stana :mrgreen: mozel' sta jeftinije...svakako ces zaradit za dva
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Sta ja imam vama da zavidim.Koliko ste puta poslije rata bili prvaci.NIJEDNOM!Ne pika se ono kada se nije igrao play off pa vama dali. ;)

    Samo nesto,nije mene briga s kim ste igrali.Da ste pobijedili Barcelonu,Real ili Chelsea opet bi vas mrzio i ovako pisao. ;)

    I da,mrzim F.K. Sarajevo i moja djeca i unucad ce,ako Bog da,da ga mrze bar sa pola zara kao ja. :D

    5:0 :!:
     
  11. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Ovo je vec ozbiljan psiholoski problem, sa kasnijim mogucim fizickim tegobama!

    PS: Hvala obojici na proganozama! Zaista, cijenim to :p
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Sta ces.

    Nek sam ja lud,ali cestitati anamo onima....??? E ta bajka jos nece ugledati svjetlo dana. ;)
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista


    ...ali onda Željin stadion gledam i vidim ponos tvoj...

    koga treba tuci jeli pitare(horde smecara)
     
Thread Status:
Not open for further replies.