F1

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Feb 18, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hajd dobro. Nego da vidimo predviđanja za Bahrein. Ja ne predviđam ništa, ja se nadam da će Renualt-u ići kao obično ove sezone. I da hoće ići McLarenu kao obično posljednje 3 sezone.
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    FERRRARRIRIR WRurruruurummmrwrruummmmm, iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiehhhhh :roll: Nisam uredu, iskreno
     
  3. iPlay

    iPlay Komšija

    Zaboravljate da Ferrari jede malehnu djecu! :twisted:
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ferrari je šefovski tim. Kad skontaš samo da ovo spamnem: Schumacher dao 10 miliona za tsunamije a Chester iz LP dao 10000 USD. i 10000 USD je puno, ali vidi ti koliko Schumi zaradi a koliko Chester, ili je tu razlika kolika je u koga duša a ne koliki je džep... Izvinjajem se što skrećem sa teme :p
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    @eXmAn
    I jest ce!

    @Dzahdo
    Upravo! Schumacher je dokazao ko je i sta je! ;)
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Eh pa kad po sezoni uzima po 50 000 000 Eur sta je ta cifra :?:
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :D :mrgreen: Hehe.. Izdvojio bih i ja da toliko imam, mislim on ima još love.... Jer on pozira 8) Šala...
     
  9. monK

    monK Komšija

    Nije sala. Pozira, i to previse, i zbog toga ga pravi ljubitelji F1 i ne vole.

    Don't believe the Hype!
     
  10. iPlay

    iPlay Komšija

    Pravlji ljubitelji?!

    Ja pratim formulu od 94 god, i znam mnogo toga, i pregledao sam utrka i utrka. Samo cu postaviti pitanje:

    Ko je jos uspio sa 16 mjesta doci na prvo?!

    Niko osim Schumachera! Frajer mi je drag, samo iz tog razloga sto zna da vozi, i sve u svemu, ali je on kralj u F1! :twisted:
     
  11. monK

    monK Komšija

    Barrichelo sa 18 pozicije u startnom gridu, mislim da je 2000. godine to bilo za veliku nagradu Njemacke...To je samo jedan od novijih detalja kojih bi se i ti trebao sjecati...

    Schumacher je blanja od vozaca.

    Ako pratis formulu tako dugo mozes li mi opisati nacin na koji je osvojio titulu u tadasnjem Benetton-Fordu u direktnom duelu s Damonom Hillom?

    Druga stvar, Senna...
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Ojjj, gdje me nadje...
    ...znam da je bilo nesta su ga optuzili zbog daske ispod, ili je bila lahka ili teska ne sjecam se tacno, pa je imao kaznu neku, ne znma sada, ja mislim da nije mogao da vozi jednu trku. Uglavnom znam da su pred kraj sezone on i Hill bili jako blizu oko poena. Jel udario namjerno u Hilla ili kako je bilo, ne znam tacno, moram bih potraziti da vidim sta je bilo tada, ako te interesuju detalji. Uglavnom znam da su Schumachera tada optuzili kako nije sportski igrao na FairPlay, ali ipak se borio za svoje poene, i znam da je onda postavo svjetski prvak.

    Tako je nesta odprilike bilo, znam zadnju sam trku gledao, ali se sjecam samo nekih sitnica.

    Senna, tu se nema sta pricati, sam imam reci: Skidam kapu sa glave! Najbolji vozac svih vremena!
     
  13. monK

    monK Komšija

    Sinak, gledao sam utrku, cak gotovo citavu sezonu, imao sam srece da je bilo struje tada za prioritete (svi koji su bili u ratu u Sarajevu znaju o cemu pricam)...

    Odvratnije stvari u formuli 1 nisam vidio, a poslije ce on nastaviti sa odvratlucima...
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jel ja vidim ove Ferrarijevce koji se nisu pomirili sa sudbinom? Zapravo ne volim ništa unaprijed govoriti, pa ću samo reći da jedva čekam Bahrein i Renualt, njegovu pobjedu, naravno.
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ono sa Ferrarijevom slugom kad je pobjedila 2000 god na Hockenheimu zna se kakve su se stvari odigrale 2 do 3 Safety Cara onaj izrevoltirani navijac koji skace po stazi u trenutku dok mclaren vodi 30 sec pa ima toga...... i onda sa 18 mjesta i de na prvu ma sjajno.....

    Usput ocemol razmatrat malu FIA-inu pomoc Ferrariju tokom njihovih godina agonija koja se i sada nastavlja (najveci procenat oko 50% dobiva ferrari a ostatak ide ostalima) sa opravdanjem ''dopriosu istorije F1'' FUJ FUJ FUJ gurbeti ...
    Neka nek osnuju GPWC i da nema monopola onog glibavog starca Heckllestonea i MAD MAX MOSLYEA......
     
  16. monK

    monK Komšija

    Jeste, svasta se izdesavalo na toj utrci, ali ne bih rekao da je tu Barrichelo nesto kriv koliko je Schumacher...

    Ne sjecam se da je on nesto u voznji zgrijesio, izuzevsi onu ofirazu na Austria GP-u...ali mi je ustvari i jako drago sto je to uradio, jer je dokazao kakvo je smece Schumacher kao vozac...

    Sjeca li se iko skandala sa Eddie Irvinom...
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Irvine je otisha jer se nije dao stavit pod kontrolu.
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Netko je spominjao LP. Oni su na onom humanitarnom koncertu zaradili preko $1 000 000 dolara za zrtve tsunamija.

    A sad da se vratim na F1. Kad Ferrari zgotovi novi bolid...mislim da se nece dobro pisati ostalim. Al volio bi da Renault bude medju vodecim...
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I biće...
     
  20. iPlay

    iPlay Komšija

    Ali jedno stoji! Zna se ko je prak svijeta, bio i ko ce ostati! POMIRITE SE SA TIM! :lol:

    Lahko je pricati, hajde neka naprave bolji bolid pa neka dignu nagrdu, onda necu rijeci reci, jer se nema sta reci osim, sto jest jest, bolji je od ferrarija, ali dok se to desi imavremena.... :twisted: :lol: